Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan nap, hogy keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nap, hogy keveset beszéltek, vagy ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Ha nem laktok együtt, induló kapcsolat, heti 3-4x taliztok. De mikor nem vagytok együtt, van, hogy elég keveset írogat a másik. Ez elfogadható vagy jogos, ha nekem nem tetszik?

2023. márc. 27. 19:53
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen nálam is van ilyen
2023. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
De normális nem kell mindig lyukat beszélni az ember hasába
2023. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom te vagy a csaj. Rohadt idegesítő hogy munka/vezetés közben is nektek kell írogatni!
2023. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendszeres, akkor szerintem normális. Bárkivel előfordulhat, hogy nagyon sűrű napja van vagy csak egyszerűen fáradt és inkább egyedül pihenne kicsit, mikor végre van ideje és kevésbé van kedve beszélgetni. Nekem is van ilyen, szóval én el tudnám fogadni, ha összességében azt érzem, hogy érdeklődik. Nyilván ha minden fontosabb nálam, az más kérdés, az nekem se tetszene.
2023. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen! Úgy gondolom nem te vagy az egyetlen elfoglaltság egy férfi életében.
2023. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A férfiaknak nagyobb igényük van az egyedüllétre ezek szerint?
2023. márc. 27. 20:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen. teljesen normális.
2023. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Normális. Remélem mihamarabb szakít veled a csávó.
2023. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 ja, tök rossz lehet, ha van egy barátnőd, aki szeret és foglalkozik veled. De akkor elfogadom, hogy a pasiknak van olyan napja, mikor nem igénylik a sok kommunikációt…igazából jobb is, ha nem tapad folyton, mert volt egy tapadós pasim és ő betegesen kontrollmániás is volt.
2023. márc. 27. 20:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha előfordul olyan,hogy fáradt,bealszik vagy csak elvonul,az még önmagában szerintem normális kategória.Hiszen neked is vannak biztosan hosszabb,nehezebb napjaid,amikor például edzés meg munka után haza kell vezetned,összeraknod magad másnapra,bevásárolsz,főzöl,stb. Nem minden nap és hangulat egyforma.

Ha amúgy érezteti veled,hogy szeret,nincs ezzel baj.Amúgy is jobb a személyes kontakt vagy akár a telefonálás.

2023. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!