Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha vki verset ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha vki verset ír nektek azt langyinak tartjátok?

Figyelt kérdés
Manapság ez ciki egy férfitől vagy örültök neki?

2023. ápr. 7. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha olyan ír verset, akivel nem vagyok együtt, azt kellemetlennek tartom, hiszen nem igazán lehet érdemben reagálni rá. Ha valakivel nem szeretnék kapcsolatban lenni, akkor írhat bármit, ez nem fog változni, csak rosszabbá teszi az elutasítást.

Ha olyan ír verset, akivel együtt vagyok, azt nagyon értékelem, bár én nagyon szeretem a művészeteket. A párom szokott írni nekem verseket, és mindig örülök nekik; bár ehhez hozzátartozik, hogy a párom tud is verseket írni.

2023. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Ultragàz.

Vagy van pénzed és akkor megy a dolog, vagy nincs és akkor hiába próbálkozol ilyen sallangokkal.

2023. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én fantáziátlannak tartom. Amúgy is utálom a költészetet (meg az irodalmat úgy általában).
2023. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Csak az jön le ebből, hogy nagyon be akarsz nála vágódni, nagyon tepersz. Szerintem ezzel várj addig míg össze nem jöttök, később hidd el hálás lesz érte, hogy gondoltál rá. Kis kedvesség nem árt később sem a hétköznapokat feldobja.

Általában addig van a nagy udvarlás, nyomulás, míg meg nincs a nő, később meg kb. természetes, hogy ott van, le van ejtve, bármilyen csinos, házias, szeretnivaló is.

2023. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen, ismerős, barát, kapcsolat legelején vagytok, nem romantikus típus, semmiképpen sem ajánlom! Ha már egy éve/féléve együtt vagytok és vevő az ilyesmire, csak akkor írj neki verset!
2023. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alter vagy elvont emberkék nem szoktak férfit jelenteni valahogy.

Vannak akivel saját irt verseket cserélgetünk, egymás versét elemezgetjük, de ezek a srácok nekem egytől egyig csak barátzónásak.

2023. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Cringe. Nem baj, ha ir verseket, de inkabb tartsa meg oket maganak, velem normalisan kommunikaljon.
2023. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha frissen kezdtünk el ismerkedni, akkor kicsit nyomulósnak hatna, illetve az sem tetszene, ha valami nagyon sablonos, nagyon csöpögős, nagyon klisés valamit hozna össze. Ha mondjuk már ismernénk egymást egy ideje, és van benne valami személyes, akkor értékelném.
2023. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Nincs az a szép vers amivel egy kis farkat vagy a gyenge szexuális teljesítményt kompenzálni lehetne.
2023. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éve is annak tartottam amikor kaptam
2023. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!