Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg ismertem társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismertem társkeresőn egy szerb fiút,találkozunk jovoheten ,tud angolul,én viszont kevésbé.Hogy kommunikaljunk,lehet ennél jövője?

Figyelt kérdés

Megértem amit ír,és nagyjából válaszolni is tudok(de nem mindenre ,így fordítót használok)

Nagyon szimpatikus az élet szemlélete,és akarok ennek az egésznek adni egy esélyt,hiszen sose lehet tudni.

Néha úgy érzem hogy ez az egész egy kaland,és hogy majd valahogy csak megértjük egymást,de néha meg azt érzem hogy hagyjam,felejtsem el inkább.

Én 22 éves vagyok,ő 24 :)


2023. ápr. 16. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Egy próbát megér.
2023. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyanezt éltem át 3 éve, és egyáltalán nem bántam meg, hogy elmentem a randira! Tetszettek a srácnak, és egyáltalán nem zavarta az angolom, mást nem visszakérdeztem, ha nagyon nem értettem valamit. :)

És egyébként azóta sokkal magabiztosabb is lettem, ha angolul kell megszólalni, szóval már csak emiatt sem veszíthetsz vele semmit.

2023. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben elmennék, de előtte jelezném neki, hogy nem vagyok perfekt. Sok sikert a randihoz
2023. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!