Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35-40 éves férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35-40 éves férfiak miért néznek ki kb 45-50 évesnek? Társkeresőn ismerkedek de majdnem mindenki , sokan idősebbnek néz ki.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

Mert ha nem annyinak néznének ki, akkor nem párkeresőznének.

Habár én 30 vagyok, fiatalabbnak nézek ki, nem társkeresőzök(mert tökre személytelen) és mégsincs párom..ördögi kör.

2023. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Megviselte őket az élet.
2023. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Drog, alkohol, cigi, pia, nem éppen kereszténi élet, éjjeli tivornyák mind "segítik", hogy az ember úgy nézzen ki, mint egy madárijesztő...

Én 40 vagyok, de sokan mondják, hogy 28-30-nak nézek ki.

2023. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert hazudnak a korukról. Gyakori, hogy fiatalabbnak tüntetik fel magukat, annak reményében, hogy így fiatalabb nőkkel/férfiakkal jobb esélyük lesz ismerkedni.
2023. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%

Melohelyemen meg a nők néznek ki 40 évesen 70 évesnek. Szánalmas az összes!

Amelyik pasi nem hagyja el magát, 40 felett is eci jól néz ki!

2023. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

Én 29 éves férfi vagyok és 24-25 évesnek szoktak nézni. Általában meglepődnek, amikor megtudják hány éves vagyok.


Genetika:

-anyukám, apukám és az anyai nagypapám is fiatalabbnak néznek ki kb. 10 évvel, relatíve ránctalan a bőrük a korukhoz képest, főleg anyukámnak

-olajos típusú bőröm van, ami azt jelenti kicsit zsírosabb, olajosabb a bőröm sok faggyúmirigy miatt. Jobban kell tisztítani, tisztán tartani, cserébe lassan öregszik, ráncosodik. (Ezt kozmetikus és bőrgyógyász doktor is mondta.)


Életmód:

-nem iszom alkoholt egyáltalán (és nem is drogozok)

-nem cigizek

-nem eszem szinte egyáltalán cukrot, telített zsírokat; egészségesen eszem

-sportolok hetente többször

-kialszom magam

-kenem az arcom minden nap többször hidratáló géllel

-megiszom napi 4-5 liter vizet, hogy hidratálva legyen a testem, a bőröm, ne legyen kiszáradva és ne ráncosodjon gyorsabban a dehidratáltság miatt


A legtöbb ember, aki öregnek néz ki, nem figyel ezekre a dolgokra.

2023. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Jólvan,akkor már csak az a kérdés, hogy vajon a kérdező, hogy néz ki, ha már ennyire "válogatós".
2023. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ó persze....nem férfi a kérdező véletlenül?
2023. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
30 éves vagyok. 30 éves, és két naposnak nézek ki. 30/F 😆
2023. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes ez hogy saját bevallása szerint mindenki azt állítja, hogy ő fiatalabbnak néz ki a koránál. Meg, hogy mások meglepődnek mikor megtudjak hány éves. Ez már annyira de annyira közhelyes.
2023. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!