Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők mit reagálnátok ha kapnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit reagálnátok ha kapnátok egy szál virágot?

Figyelt kérdés

Munka közben egy vevő odalép hozzátok, és ad nektek egy szál virágot. Majd megkérdi hogy lenne e kedvetek ismerkedni? Mit reagálnátok erre a szitura?


Milyen virágnak őrülnétek, vagy mit illik ilyenkor adni?



2023. máj. 13. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ciki. Ha csak a kérdésre válaszolnék azt mondanám örülnék neki jól esne de miután elolvastam hogy ismerkedési szándék van mögötte így cikinek tartanám. Egyik régi tanfolyamos társam így akart ismerkedni velem elutasítottam a virágot azért tartsam meg de az első szembe jövő nőnek oda adtam. Nagyon gáz volt az egész.
2023. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon meghatna. Szerintem minden nőt. Függetlenül a szándékodtól, mert ugye az két emberes.


Van egy idős család (bácsi+néni) az utcánkban, minden tavasszal, nyáron és koraösszel, amikor bandukolunk haza, megállít minket (engem+lányaimat) és mindig meglep már évek óta, hol tulipánnal, hol egy csokor rózsával-csak úgy. Évek óta. Mi meg nem győzzük őket áldani:D

2023. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Csak a rinocérosz lelkű egyedeket nem szokta meghatni egy nemes gesztus.
2023. máj. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor én vállalom, rinocérosz lelkű vagyok, mert a fenti szituációban nem igazán hatódnék meg, inkább rettentő kellemetlenül érezném magam. Eleve nem gondolom nemes gesztusnak egy halott növény osztogatását, ami két nap alatt elszárad és dobhatom ki. Másrészt idegentől így a semmiből nekem rettentő cringe lenne, nem fogadnám el a virágot és igyekeznék minél kedvesebben visszautasítani az érdeklődését.
2023. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen szituban, bocs, de virágot nem illik. Vigyél inkább kólát, mellé kis csokit mintha csak frissitőt vinnél, abból is tudjuk hogy ismerkedni szeretnél, ki sem kéne mondanod, mert így ismerkedni nem lehet.

Mondd azt hogy beszélhetünk valamikor? Vagy adj neki mellé kis cetlit az elérhetőségeddel. Esetleg ott meg tudja köszönni hogy fini volt, köszi, stb.

Nekem legalábbis igy még azt mondom nem gáz a szitu.

2023. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak úgy odalépne és adna egy szál virágot, akkor nagyon örülnék. Azt lehetetlen megállapítani, hogy ki milyen virágnak örülne, mert minden nőnek más az ízlése.


Ha pedig odalépne valaki hozzám és megkérdezné, hogy lenne-e kedvem ismerkedni vele, azt kicsit túl direktnek érezném. Egy olyan kérdés, hogy "innál-e egy kávét vagy teát velem?" az jobb lenne.


A virágadást és a randira hívást viszont semmiképpen nem kapcsolnám össze. Tehát VAGY önzetlenül, abszolút "csak úgy" adj virágot egy nőnek, bármelyik nőnek, hogy hátha szerzel neki egy vidám percet, VAGY hívd el randira. Ha a kettőt egyszerre csinálod, a nő könnyen sarokba szorítva érezheti magát, azt érezheti, hogy mintegy elvárod, hogy igent mondjon, hiszen kapott egy szál virágot.

2023. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
A kedves gesztus igazán ijesztő tud lenni ha a másik nem viszonozza a közeledést, főleg ha előtte még csak nem is beszélgettél vele. Oké hogy tetszik, de előbb puhatold ki neki mennyire jössz be, mielőtt lerohannád egy szál virággal és a kérdéssel hogy találkozna-e veled bolton kívül is, vagy egyáltalán van-e valakije.
2023. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Munka közben abszolút nem örülnék neki. Az a munkahelyem, azért vagyok ott, hogy a munkámat végezzem, nem azért, hogy ismerkedjek. Sose értettem, hogy miért kell az embereket a munkájukban zavarni.
2023. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Belegondoltam, hogy mi lenne számomra elfogadható, vagy inkább jó érzés. Ez így nagyon nem, pláne, ha egy olyan helyen dolgozom, ahol a munkatársaim, vevők, bárki látja a szitut es aztán kívancsiskodnának. De becsülendő, hogy személyesen ismerkednél. Írd fel egy cetlire az elérhetőségedet és hogy nagyon örülnél, ha megkeresne, mert szeretnéd megismerni. És tegyél hozzá egy apró ajándékot-csoki, pici kitűző stb. Ezeket el tudja fogadni anélkül, hogy feltűnést keltene. Nem kell a nagyjelenet, elég egy apró figyelmesség. Ha ezek után szimpatikus vagy neki, megkeres.
2023. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez borzasztó kellemetlen, mert munka közben látványosan sarokba szorít egy randimeghívással, ilyenkor nemet és igent mondani is nagyon kellemetlen főleg, ha a kollégák is ott vannak. De a vevők előtt is. Illetve ilyen esetben nyíltan nemet mondani sem biztos, hogy mer valaki, mert attól fél, hogy a másik kicsapja a patáliát, és egy hülye főnök rajta veri le a balhét.

Szerintem az, amit a 9-es mondott, egy rendben lévő köztes megoldás: nem látványosan kifejezed a tetszésedet, nem kell azonnal választ adnia, akár gondolkodhat is rajta, nem feltűnő, stb. És ha nem érdekled, szimplán elég, ha nem keres.

2023. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!