Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső appok használatát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső appok használatát kínos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A véleményeket érdekelne!


Szerintetek kínos avagy sem társatkeresni online? Szerintetek aki így cselekszik az már elkeseredett, hogy a való életben nincs sikere, avagy csak nincs lehetősége? Nyilvánosan kezelnétek ismerősök előtt, hogy fent vagytok ilyenn appokon? Hogy élnétek mrg ha ismerőssel találkoznátok ilyen appon?



2023. máj. 14. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Sok partnerem volt online. Sok partnerem volt nem online. Nekem nem nehézség az online. Egy plusz lehetőség. A szerelmemet online ismertem meg.
2023. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem kínos. Igen, azért, mert az az oka, hogy élőben nem kellek senkinek komolyabban, hiába vagyok nyitott. Azért is ciki, mert úgy érzem, hozzám képest a felhozatal nagyon gáz (pl. helyesírás, intelligencia, életvitel tekintetében), és a fejemben az ő szintjükre húzom így le magam.

A barátnőmék meg anyukám tudja, hogy fent vagyok, de azért mindenki előtt (pláne idősebb rokonok) nem reklámozom.

Ha ismerőst látok, mindig elborzadok, mert mindig olyan ismerősöket látok csak, akikről abszolút tudom, miért nem kellenek a kutyának se, aztán akkor belegondolok, hogy lehet, hogy mindenki ilyen, csak őket még nem ismerem.

2023. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem kínos. Rengetegen használják. Valami amcsi felmérés szerint ott már több, mint az emberek fele neten ismeri meg egymást kapcsolatra.

És sokféle ember is van. Élőben sikeresek is bőőőven mennek fel. Ott azért nagyobb lesz a merítés.


#2: Aham. Szóval mindenki kínos, akit ott látsz, mindenki kínos, akit feldob és ismersz élőben... És valahogy pont ugyanúgy nem találnak senkit, mint te.

Esetleg véletlenül nem lehet, hogy veled is van valami probléma? Irreális igények mondjuk?

2023. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Felolem az is lehetne, mukodik, nagyon sokaknak bejott. Ha valaki barom, az eletben is az, de tarskereson nemcsak ezerszer tobb barmot, hanem ezerszer tobb normalis embert is megismerhetsz.
2023. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nagyon kínos. Főleg azzal együtt amit összesiránkoznak az ezeket használók arról milyen problémáik vannak így a mescsek meg úgy a meccsek meg félrehúznak mégsem ír senki miért van ez brühühü, mégis erőlködnek rendületlenül ezekkel az appokkal. Abszolút negatív kép alakul ki az ezeket használó emberek kétségbeesett, szánalmas mivoltáról.
2023. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi kínos, ha online keresed a társad.

Az meg, hogy miért...talán nem tudsz személyesen ismerkedni? Ha erről van szó, akkor nem fogsz előbbre jutni az online térben sem. Saját tapasztalat!

2023. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Crisopher ***** válasza:
54%
Nem kínos. Olyan párod is lehet, akivel amúgy az életben nem is találkoznál, mert egyszerűen nem jártok közös helyekre
2023. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem kínos, csak sajnos a százalékos arányú siker nagyon kicsi.

Mondjuk ez igaz most a való életre is sajnos.

A való világban is nagyon nehéz a társ találás, pedig valamikor csak az volt.

Itt is, és ott is nagyon hehéz most társat találni.

Mindent megkell próbálni, aztán valami majdcsak bejön.

A jó emberek előbb utóbb csak csak célba érnek.

Hitler is talált társat, pedig ő nem volt jó ember.

Bár sokszor azt mondják, hogy a nők a balhés, zűrős férfiakhoz vonzódnak.

2023. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az de ha az is lenne se érdekelne mert társkeresőn ismertem meg életem szerelmét :)
2023. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!