Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Egy pasival kb 2-3 hónapja beszélgetünk, nemrég találkoztunk először. Az elején mindketten azt mondtuk csak szexet akarunk.

Figyelt kérdés

Találkoztunk nagyon sokat beszélgettünk,ölelt csókolt puszilgatott folyamatosan. Nagyon nagy szenvedély van köztünk. Az első pillanatban amikor megláttam valami euforikus érzés uralkodott el rajtam.Nem tudom mihez hasonlítani. Azt hiszem bele is tudnék szeretni. Azt mondta az elején nem lát sok esélyt a kapcsolatra (ő idősebb). Ha csak szex kapcsolatot akar miért beszélünk minden nap és miért akar velem időt tölteni a szexen kívűl? Miért mondja azt hogy nem csak testileg érdeklem? A tali óta csendes...

Volt ilyen kapcsolatotok?



2023. máj. 20. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyik legszánalmasabb dolog azt hazudni, hogy csak szexet akar valaki.

Valószínűleg többet is szeretne csak nem meri bevallani még saját magának sem.

2023. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az elején tényleg azt akart? Én mindenképp. Egy szakítás után ismertem meg és csak jól akartam magam érezni, de azt hiszem ez több picit, hisz nem is szexeltünk még és mégis iszonyat jól érzem magam vele.
2023. máj. 20. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb lesz ha vele beszélsz erről őszintén, hogy te szeretnél többet és úgy érzed ő neki sem elég az ami most van.

Enélkül csak fantáziálsz dolgokról amik lehet, hogy nem is valósak csak te látod annak.

2023. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbálom reálisan nézni a dolgokat. De ha szexkapcsolatot akar valakivel mert tetszik a teste... akkor nem jelenünk meg nyilvános helyen, nincs lelkizés, nem kérdez a családomról és az életemről, nincsenek jóéjt jó reggelt vigyázz magadra üzenetek!! Mert a szexkapcsolat arról szól hogy dugunk, és ő megy jobbra én balra...
2023. máj. 20. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van valakije és azért indított így..?

A legtöbb férfi egyébként elsősorban szexet akar, vagyis az indítja el, de persze vágyna arra, hogy valaki figyeljen rá, meghallgassa, de a felelősségre, alkalmazkodásra azért mégse, mert hátha van valahol még jobb és akkor azt ezzel elveszítik... Aztán rájönnek, hogy a kettő együtt jár és a másik is egy élő ember, nem használati tárgy. És akkor ha már nyeregben vannak, elbizonytalanodnak, megéri-e a "macera".

2023. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tőled többet nem akar, mint szex, viszont jó neki egy barát úgymond, akinek lelkizhet, akivel mehet ide-oda. Barátság extrákkal fajta kapcsolatban vagytok.
2023. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Neked ez nem rossz kérdező, hogy csak a tested kell neki ?

Nem volt soha csak szexkapcsolatom, túl hamar kötődök ami nem túl szerencsés férfiként.

2023. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%

A tali óta csendes...

Ez mit takar?

2023. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha még mindig csendes(ebb), akkor nincs esélyed, búcsúzz el tőle, ha gondolod, vagy csak tiltsd le.
2023. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Vele kell megbeszélni.
2023. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!