Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hipergyors és konkrét válaszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hipergyors és konkrét válaszokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Nem ezen függ minden, egyedül is eltudom intézni, viszont kíváncsi vagyok a tanácsaitokra. Van egy lány az egyetemen akire messengeren írtam rá, nagyszerű témával, ami őt is érdekli, és át tereltem a témát arra, hogy ezt személyesen is megbeszélhetnénk. Azt írta elfoglalt, felsorolta mik miatt, utána irtam neki, de nem nezte meg azóta se. Pedig szerintem jól indult a beszélgetés.

Fontos háttérinfiók:

-Kiváló tanuló, sok időt szán rá, versenyen is jól szerepelt

-Azonnal visszaírt, és válaszolgatott

-Beszéltem vele régebben még kicsit 1x

-Tinderen is fentvolt, szóval szeritnem nyitott az ismerkedésre

-4 nap telt el azóta


Nos szerintetek, várjal keddig, hogy személyesen beszéljek vele, vagy addig elhivjam valahova neten keresztül, mivel már valószínűleg ráér.

Illetve kicsit bizonytalan vagyok, de mindenképp szeretnék beszélni vele, és utána úgyis kiderül minden, ha pedig úgyvan akkor továbblépek.



2023. máj. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de sok sok sok sok szerencset kivanok!!!!!!
2023. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. máj. 20. 20:33
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha nem válaszolt 4 napja, akkor nincs túl sok értelme megint ráírnod szerintem.
2023. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg elfoglalt, és nem igazán ér rá személyesen veled talizni, beszélgetni, vagy lehet hogy nem akar. Ha akarna, valószínűleg 4 nap alatt csak írt volna valamit, de szintén nehéz megmondani mert ismerek olyat aki simán "eltűnik" messengeren pár napra de amúgy nem direkt ignorál csak dolga van, tanul és nem néz rá.


Szóval sokminden lehet, én nem erőltetném a dolgot túlzottan, aztán majd kiderül.

2023. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyat nem írtam amire annyira válszolhatna, csak a semmi reakció fura.
2023. máj. 20. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem simán várj keddig, gondolom azért pont kedd, mert akkor van közös órátok, aztán majd ott mintha mi sem történt volna menj oda hozzá dumálni. Ha felhozza, hogy amúgy most már nem annyira elfoglalt, és jó lenne folytatni a témát akkor minden oké, ha nem, akkor hagyd az egészet.


Te még egyszer ne hozd fel a találkozást, mert egyszer már kaptál egy "alternatíva nélküli lemondás"-t, ha tovább firtatod akkor úgy tűnik majd, hogy más dolgod sincsen, csak az ő kegyeit keresni.

2023. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4 napja még csak nem is láttamozta az üzenetedet, szted mennyire érdekled?

Nem kell írni neki semmit, hagyd a picsába, ne égesd magad.

2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!