Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, első randira szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első randira szexi Victoria's Secret tanga szettet adni ajándékba megfelelő? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Lehetőség szerint lányok válaszai érdekelnek, trollok , óvodások és nagyszájú kamuzós kisfiúk válaszaiból nem kérek. Köszönöm a megértést.

# Victoria's Secret Tanga

# Randi

# Ajándék



2023. máj. 21. 23:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Sztm marha gáz.
2023. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Hát már önmagában első randin ajándékot adni nagyon gáz és red flag gyanús, de egy ilyen ajándék gyakorlatilag a randi azonnali abortálását és minden felületen való titlást vonna maga tán.

Végtelenül gáz, egy ilyen férfi nem lehet mentálisan ép.

2023. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#2

Kedves 2. válaszoló!


A válaszod inkább téged minősít.


Már önmagában első randin ajándékot adni szerinted nagyon gáz...

Miért is gáz ajándékot adni?

Lehet szerinted gáz randira egy kis ajándékot adni, azért lehet vannak, akik ezt másképp gondolják.


Amúgy egy ilyen ajándék az mindössze egy kis dobozban elfér, nem olyan nagy dolog.

Köszönöm a mentális állapotra irányuló kedvességedet, ámbár

azt is tudom, hogy a lány kifejezetten szereti a szexi Victoria's Secret fehérneműket. (Nagyon rajong az ilyen fehérneműkért, ezt biztosan tudom.)

2023. máj. 22. 00:29
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, magamnak szenvedés néha fehérneműt találni, pedig a saját testemről van szó. Vakon venni idegen nőnek bugyit nagyon rossz ötlet, mert fogalmad sincs, mekkora kell, milyen fazont szeret, stb. Oké, egy kis ajándék belefér, ha ragaszkodsz hozzá, de a szexi fehérnemű nagyon rossz irány. Ha nekem valaki ezt beadná, szépen vissza adnám neki, és otthagynám. Egy párkapcsolatban más, nyitott vagyok, vannak játékaim, stb. De egy első randin ezt bedobni nagyon tolakodó, kellemetlen.
2023. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#4

Tudom a méreteit pontosan, nem vakom vettem zsákbamacskaként lesz ami lesz, vagy jó, vagy nem.

Azt is tudom, hogy melyik Victoria's Secret tanga fazont szereti.

Hidd el, nem a semmire, nulla információval vettem ilyen szettet.

2023. máj. 22. 00:58
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Ki neked ő?
2023. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon rossz ötlet.
2023. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Számomra ez azt sugallná, hogy a férfi csak szexuális tárgynak tekint. Nem lenne több randi és az ajándékot sem fogadnám el természetesen.
2023. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#6

Egy lány, akitvel úgy kb. fél évvel ezelőtt találkoztam.

Akkoriban csak egyszer egyszer valamit ittunk vagy elmentünk

valahová, szimplán egy két helyre, de semmi több, mert nem engedte.Eddig azt mondta, hogy randizni nem fog velem, azt felejtsem el. Randi nincs, az tabu, ő olyat nem akar.

Közben azért sok mindent kifecsegett. Innen tudom a kedvenc fázisát, színét, méretét...stb.

Aztán most már azt mondta, hogy vihetem randizni, mégis jönne. Most már mást akar ezek szerint.

2023. máj. 22. 01:42
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, férfiként mondom most már 100 feletti randival a hátam mögött, hogy szerintem ez nagyon rossz ötlet. Ha már dugtok rendszeresen, akkor jöhet a szexi fehérnemű amit a partnereden szívesen látnál amikor találkoztok a légyottokra, de amúgy még ebben a szituációban is inkább cringe. Még ha ismerném is a csajt, akkor sem vennék első randi alkalmával ajándékot, akár még virágot sem. Inkább arra adnék többet, hogy hova, milyen körülmények közé viszem randizni elsőre. Ha úgy érzed, hogy nagyon dugni akar akkor meg ez egy könnyű menet lesz, így meg pláne felesleges ajándékban gondolkozni :)
2023. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!