Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ír találkozók között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír találkozók között, akkor más is van a képben?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal, nagyjából heti 1x szoktunk találkozni (néha heti 2, néha több, mint 1 hét telik el, de kb. heti 1). Fiatal, huszas vége és informatikában dolgozik, úgyhogy nem az, hogy technikai analfabéta lenne, chaten szinte egész nap elérhető. Ha én írok neki, akkor elég hamar és kedvesen szokott válaszolni.

Ő nem szokott írni nekem, csak arról, hogy mikor hol találkozunk, nem chatelgetünk. Ez nekem furcsa, eddig az összes párommal (ismerkedési fázisban is) tartottuk talik között is a kapcsolatot. Szerintetek sok másik nővel is ismerkedik vagy miért lehet ez? Ő azt mondta, hogy nem szeret hosszú üzeneteket írni... de a barátaival úgy láttam elég gyakran chatel.



2023. máj. 24. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Csak nem szeret chatelgetni, van, aki a személyeset preferálja.
Tuti sok nővel ismerkedik egyszerre.
Más oka van, hogy nem ír (kommentben kifejtem).
16 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet csak nem akar túlságosan nyomulni. De a legegyszerűbb, ha rákérdezel nála őszintén.
2023. máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-esnek: "Ő azt mondta, hogy nem szeret hosszú üzeneteket írni... de a barátaival úgy láttam elég gyakran chatel."
2023. máj. 24. 01:18
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak elszomoritani, de altalaban egy messenger uzenetvaltasbol meg sokszor jobban le lehet szurni mennyire erdekled e vagy sem. Szemelyesen persze hogy nem tud nem valaszolni mer a kommunikacio rakenyszeriti. De ha o abszolut nem kezdemenyez beszelgetest, ugy hogy te nem irsz ra akkor az felejtos. Probald meg hogy abszolut nem irsz neki. En sajat tapasztalatbol beszelek, hogy akit igazan erdekeltem, azzal folyamatosan tartottuk a kapcsolatot meg az ismerkedes elotti fazisba meg aztan foleg. Ilyen hogy nem csetelos nem szeret irni ilyen nincs. Ha igazan erdekli az egyik a masikat, akkor alig varja hogy messengeren is irogassanak, ha szerelem van meg folyamatos a kapcsolattartas. En nekem a leg utobbi csajomnal fura volt hogy szavakba tomondatokba valaszolt, sosem voltak azok a mely beszelgetesek, volt hogy eltunt minden tovabbi nelkul aztan visszajott par ora mulva es akkor is en irtam ra. Vegen kiderult persze hogy a szemet r...anc meg rajtam kivul 4 faszival ismerkedett. En nem azt mondom, hogy o is csajozik, de szerintem nem erdekled ot elegge.
2023. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hol láttad? Mi az a sok?
2023. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es ő mutatta a groupchates beszélgetésüket a telefonján.
2023. máj. 24. 01:46
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Megcsal a haverjaival :)) Most komolyan, ha a haverjai fárasztják és a groupcahtben oda kell figyelnie mi megy, nem lesz nála sok üresjárat a munka mellett hogy veled csetelgessen, ezt a kapacitását beletette a haverjaiba.

Egyáltalán nem azt jelenti hogy más nőket fűz.

2023. máj. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Istenem tényeg ez a szint, hogy ki kivel meddig írogat és ez alapján ítélitek meg a másikat ?

Én pl ha megismerkedek egy lánnyal, azzal kezdem szinte, hogy nem chatelgetek sehol és nem is fogok. Ha bármelyikünk akar valamit a másiktól, felhívja és ennyi.

Javaslom mindenkinek próbáljon így élni, sokkal élméndúsabb lesz. És nem gyűlik az idegesség és a gombóc a gyomrotokban, nem beszélve a gyanakvás és hasonlókról.

Mekkora hülyeség már, hogy ha pl egy napig nem ír, az ok, ha három napig akkor már megcsal.

2023. máj. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

7. Es social media vilagaban elunk, ami egy percig sem jo, mert a nagyanyaink idoszakaba se volt internet, ott telefonon beszelgettek de az teljesen mas.

De, ha valaki odavan ugy isten igazan a masiker, akkor alig varja hogy csipogjon a telefonja, es keresi az alkalmat a folyamatos kapcsolattartasra. Ha valakinek fontosabb hogy a haverjaival groupchateljen,mint hogy a baratnojenek irjon, foleg egy kialakuloban levo uj kapcsolatba, es foleg hogy abszolut ne is irjon a csajanak, csak hogy hol mikor talalkoznak, heti 2 szer mondjuk az nagyon trè. Nyilvan senki ne varja el hogy wc, furdes , eves, ivas kozben 0-24 be a kezebe legyen a telefon, de aki a masiker oda van meg vissza, annak nem a groupchat lesz a fontosabb.

2023. máj. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Lehetséges, hogy más is van a képben, ezért helyedben nem keresném pár napig, megvárnám, hogy ő írjon. Szerintem buta kifogás, hogy valaki nem szeret online csetelni, max veled nem akar. Ha mutatta a baráaival való közös csetet, ahová aktívan ír, az máris egy ellenpélda, hogy nem az online cseteléssel van baja.
2023. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
Én őt kérdezném meg.
2023. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!