Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál külföldivel,akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál külföldivel,akivel a közös nyelvet "konyhanyelven" beszélitek?

Figyelt kérdés

Megismerkedsz a netes társkeresőn egy külföldivel,de a közös nyelvet "konyhanyelven" beszélitek. Megértitek nagyjából hogy mit is mond a másik,de sok esetben rossz nyelvtani mondatokat alkottok.

Így bele mennél randiba? Mennyire sülne fel az ilyes fajta ismerkedés?



2023. máj. 26. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem komoly kapcsolatot keresek, csak egy nyári kalandot, akkor igen.
2023. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 több éves kapcsolatom is kisült belőle, s B1 szintre fejlesztettem mellé a tudásom, azt hiszem megérte.
2023. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ilyenkor felerősödik a nonverbalis kommunikacio.


Pl Kulfoldi barátommal mikor néztunk filmet elkezdtem magamban röhögni es egybol levágta mit röhögök higy nem is a filmen mert bevillant vmi es egyből vágta azt is hogy mi es le is reagálta szavakkal.


Erre egy magyar se lett volna képes amikor magamban röhögök hogy tudná azt hogy min.

Milkio meg egy ilyen volt koztünk oda vissza. Hogy már egymásra nézésből is olvastunk.


Sőt amikor felhivták az orosz haverjai es láttam ahogy elsápadt, ugy hogy semmit nem is hallottam az egeszbol, már vágtam azt is, hogy rolam van szo mikor a haverjaival voltam korabban es miről is tájékoztatták..

Más meg annyit látna ezekbol a kontextusokbol is, hogy a párja telon beszél aztán ránéz a párjára és azt se tudná mi van.


Meg amikor beültek a kocsiba az orosz haverjai aemmit nem tudok oroszul de levágtam az egészet akkor is hogy mi a terv hova megyunk mit akarnak.


Néha ijesztő is volt ahogy olvas bennem a barátom.

Mert szinte már azt ia tusta mikor akarok miert a wc re menni

2023. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
biztos, hogy nem. hosszabb távon nagyon zavarna, hogy nem tudom kellő mélységben megosztani az érzéseimet a másikkal.
2023. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem érdekelnek migráns aranyásók;)
2023. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak olyannal aki anyanyelvi szinten tud angolul, mint én. Nagyon verbális vagyok.
2023. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez senkinek sem lenne jó.
2023. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így jöttem össze a barátommal, aki már majd 5 éve a férjem. Ő jól beszélt angolul (végzettsége), az enyém viszont pocsék volt. Mellette megtanultam jól angolul és már németül is beszélek (sosem tudtam a kukkot sem előtte), mert ő német egyébként, csak angol volt a közös nyelv először. Szerintem ha valaki igazán érdekel, komolyan gondolod (jó, előre nem tudni hogy mi sül ki belőle, de ez minden egyes kapcsolatra igaz!), akkor érdemes megpróbálni. Természetesen érdemes és kell is fejleszti, elmélyíteni az adott nyelvtudás, mert az a kapcsolat és az adott személy hasznára válik.
2023. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Engem csak a magyar pasik érdekelnek.
2023. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!