Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randinál hogyan és kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randinál hogyan és kinek illik fizetni?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki hosszú ideje kerülget egy nőt (én vagyok a nő)Felületes ismeretség. Egyszer csak összeszedi magát és randira hív. Igent mondok, de első randit nem szeretek hosszúra tervezni, így egy kávé-sütiben egyeztünk meg. Ő választott helyet, jól éreztük magunkat. Ő fizetett, én illendőségből felajánlottam, hogy fizetem a sajátomat. Megnézte a nyugtát és teljes nyugalommal közölte az összeget. Én meglepődtem, de simán odaadtam neki. Este írta, hogy mennyire jól érezte magát és szívecskéket küldött. Én meg legszívesebben azt írtam volna neki vissza, hogy köszönöm, hogy nem valami Michelin csillagos étterembe hívott meg, mert akkor eladhattam volna a fél vesémet, hogy kifizessem a nagylelkű meghívást.

Most én vagyok a túlérzékeny? Én soha nem voltam abban a cukrászdában, mert nem engedhetem meg magamnak. Nem is lettem volna soha, ha nem akart volna annyira lenyűgözni :D

Nem lesz második randi.

Aki tudja, hogy ilyenkor mit, hogyan illik magyarázza már el nekem!



2023. máj. 26. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%

Egyértelműen neki kellett volna fizetni, mert nemcsak hogy ő hívott meg, hanem a helyet is ő javasolta.

Nagyon gáz ez a történet.

2023. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%

Én tudod mit nem értek? Hogy az ilyen férfiak hogy rendelkeznek annyi intelligenciával hogy egy nőt el tudjanak hívni randizni 😅

És a legdurvább hogy ha rájön hogy csak fizetnie kellett volna a végén, meg is kaphatna téged .

Eszem megáll 😄

2023. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Felejtd el a tagot.. önmaga pitiánerségét mutatta be. Tipikus 2 filléres garasos..
2023. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
7%
A kuncsaftnak.
2023. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
3%
Ennyit értél...:D
2023. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%
A sztori mindaddig korrekt hogy felajánlottad, hogy fizeted a részed. Aztán valóban ott csúszik el a dolog, hogy neki illene visszautasítani és fizetni. De nem igazán értem a problémád. Ez egy jó szűrő volt arra, hogy milyen a pali, jobb most tudni hogy felejtős mintha később derül ki. 33/F
2023. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Írogat azóta is. De most ez milyen gáz? Írjam neki, hogy mennyire kiábrándító ez az egész? Most esett csak le, hogy amikor néha egy helyen van munkánk, ő sosem jön velünk a büfébe kávézni, meg enni. Valószínűleg ennyire fogához veri a garast.
2023. máj. 26. 21:15
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
100% Felejtős tag
2023. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit fura kérdés.. de tekintsünk ettől el.


Szerintem nagyon gáz, hogy elfogadta amikor felajánlottad, mert elvégre ő hívott el téged egy randira. Ilyenkor az a legkevesebb, hogy fizessük a másik fogyasztását, mert hát MI hívtuk el, ergo mi hívtuk meg. Szerintem alap illem..


Viszont azt nem tudni ennyi alapján, hogy milyen és tényleg ilyen garasb...szó-e. Nem írtál semmit arról, hogy milyen volt a randi többi része és te hogy érezted vele magad. Csak arról, hogy mennyire kiábrándultál belőle, mert nem fizette a részed ami szerintem amúgy részben tök jogos..

2023. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
94%
A leírást el sem olvasom, kiben merülne fel hogy nem a férfi fizet egy kicseszett randin????
2023. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!