Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a nőknek, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nőknek, vagy a férfiaknak fontosabb, hogy el tudják mondani magukról, hogy van valakijük?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes felnőtt ember nem kifelé él.
2023. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Az első tökéletesen leírta az összes lehetséges elfogadható választ erre a kérdésre.
2023. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem egyértelműen a nőknek, de majd a nők elmondják, hogy a férfiaknak.
2023. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nemtől függetlenül maximum azoknak, akiket folyton ezzel cs*szeget a környezetük, és nincs elég lelkierejük vagy magabiztosságuk ahhoz, hogy kollektíve elküldjék őket ahalál farkára. Itteni kérdésekből kiindulva legalábbis.
2023. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Személytől függ, nem nemtől. Nem kell mindent nemek szerint szembeállítani.
2023. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nőknek. Példák innen. Pl: a párom nem rak ki rólunk fotót. Bezzeg én hetente.

- Nem vesz el.. brühú brühü...

Ezeket naponta kiírják itt a nők.

2023. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teenager korban a férfiaknak, legyen mivel dicsekedniük. Később a nőknek, mert a köztudatban az él, hogy nem normális, ha egy nő egyedül van.
2023. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen egyértelműen a nőknek volt fontosabb, mert nem volt önálló egzisztenciájuk és a családjuk is nagyon szorgalmazta, hogy férjhez menjenek. Ma már kiegyenlítettebb, van az is, amit az előttem levő írt, hogy férfiaknak is kell, hogy felmutathassák vonzódik valaki hozzájuk, de hosszabb távon szerintem még mindig a szingli nőkkel kritikusabb a társadalom, a gyermektelenség kérdésében meg aztán főleg.
2023. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Élj úgy, hogy nem másokkal foglalkozol és akkor nem kell ilyenen gondolkoznod...
2023. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érzem hatalmas dolognak ha van valakim , engem ez a menő vagyok mert párom van ilyen tinis hulyeseg ,van akik fejeben ott maradt sajnos.
2023. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!