Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, mennyit kell keresnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyit kell keresnie egy férfinak, ahhoz, hogy érdemes legyen vele komolyabban foglalkozni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a pénz az első, de abból élünk, azért lehet venni kaját, pelenkát, bármit. Ha tegyük fel meg van a szimpátia, a külső, stb, ezen túlmenően mennyit keressen egy férfi, hogy te mint nő otthon lehess és vezesd a háztartást, gyerekkel foglalkozz?


Az érdekelne, hogy mi az a minimum, ami a biztos egzisztenciát garantálja egy nő számára?


Kérlek hagyjuk most, hogy nem a pénz számít, le ne írja valaki.

Egy számot írjatok, hogy mennyit vártok el egy férfitól, aki eltartja a családját minimum, és az életkorod.


2023. máj. 27. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok anyagias. Szerintem havi egy millióból már el lehet tengődni. Egy kőmívesnek nem gond.
2023. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudjuk, most gondolunk valamit aztán inflálódunk fel le. Gondolom annyi amiből kaja lakás nyáron 2 nap kempingezés kijön.
2023. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, amiért szülnék és/vagy otthon csicskáznék.
2023. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, az a lényeg hogy tőlem ne kérjen pénzt.
2023. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy lemondjak a munkámról, a tanulásról, a hobbijaimról, a barátaimról azért, hogy házicsicska legyek.
2023. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
400 minimum. A családot meg nem ő hanem ketten tartjuk el.
2023. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 6-700.000 kell ha csak a férfi dolgozik és a nőnek nincs jövedelme és még gyereket is akartok nevelni..
2023. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb annyit, amennyit én keresek
2023. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ott kezdődik a gond hogy "vezesse a háztartást és a gyerekkel foglalkozzon". Nem azért tanultam 5 évet egyetemen, hogy otthon rohadjak. Igen, szeretnék gyereket. Egyet. És amint lehet bölcsibe adom és megyek vissza dolgozni. Külföldön élek, ez itt teljesen normális és elfogadott.
2023. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lehet racionális keretek közt akkora bére a férfinak, hogy ne dolgozzak. Ha 5-6× annyit keres mint én, akkor talán. De mivel jól keresek, ilyen úgyse lesz. Amúgy ha ismerősi körben jövök össze valakivel, nagy különbség nem lesz az anyagi helyzetünkben, tehát nem ez lesz az elsődleges szempont. De hogy örülj, legyen mondjuk bruttó 750 (ez a sajátomnál kevesebb). 35
2023. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!