Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy ez szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy ez szerelmi bombázás, vagy normális ismerkedés? (leírás lennt)

Figyelt kérdés

Megismertem pár hónapja egy pasit, aki nem áraszt el az érzéseivel ugyan, nem mond szépeket, de folyton talalkozni akar. Mindennap.

Nekem ez túl sok, meg is szoktam a sok szabadidőt, egyedul lakom mar reg.

Nagyon kapaszkodik, mintha nem akarna egyedul lenni, vagy annyira bejövök neki, nem tudom mi lehet.

Nagyon gyakran akar látni. 44 éves. Vezető pozícióban.

Mikor egyutt is vagyunk folyton ölelget, megfog, simogat.

Nehezen érti meg, ha nem akarok talalkozni es kellemetlen is visszautasítani folyton

Jó megjelenésű

De szavakban visszafogott

Unja magat, vagy vonzódik?

Vagy “bombáz” a társaságával?


2023. máj. 27. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Kellesz és tetszel neki, ennyi a történet. Neked meg furcsa, hogy minden nap igénylik a társaságodat. Gondolom már egy ideje szingli vagy ezért furcsa neked.


Ha neked gyors a tempo, vagy nem érzel iránta semmit azt miért nem jelzed felé?


Hiányzik az írásodból a tiszta érzés. Üres és érzelemmentes az írásod.

2023. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

"ennyi a történet"

Ezt ilyen őskövületek szokták mondogatni.

2023. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
2 Inkább maradok konzervatív őskövület, mint olyan neveletlen egyed mint te vagy:D
2023. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Bocsi tudom hogy neveletlen vagyok, pedig a szüleim igyekeztek. De tényleg olyan fura emberek szokták ezt mondani hogy ennyi a történet.
2023. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
4 Nem baj, maradok furcsa, mindig is az voltam:D
2023. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Tehat ami neked sok, azt mar szerelmi bombazasnak veled? Meglepo. Van egy vezetoi pozicioban levo ember, aki idejet nem sajnalva, probal veled minel tobb idot tolteni. Nekem ez oszintenek, komolynak es hatarozott erdeklodesnek tunik. A legtobb ember ilyenre vagyik. Szerintem itt te vagy a fura, hogy ennyire ellentetes jeleket adsz, hogy kedveled, de megse akarod, hogy sok idotok legyen egyutt. Lehet egyebkent fojtogato az ilyen szintu igeny, de semmi retteneteset nem irtal, amibol ez kovetkezne.
2023. máj. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért érzed ezt, mert te szimpatikusnak tartod a férfit, de nincs meg benned a vonzalom. Ha vágynál rá, akkor te is minél több időt akarnál vele tölteni, és örülnél, hogy mindig megérint.

Te már most úgy vagy vele, mint egy több évtizedes házasságban. Kedveled, legalább nem vagy egyedül, de a testi közeledése inkább nyomaszt, és egyre több egyedüllétre van szükséged, hogy a vele töltött időt el tudd viselni.

Igazából az a kérdés, hogy ha ennyire nem vágysz a puszta társaságára sem, akkor minek vagy vele? Gondolom, a vezető pozíció meg az átlag feletti fizetés azért elég vonzó.

Igazából ezzel se lenne baj, de legalább tegyél úgy, mintha szerelmes lennél belé, különben rád fog unni.

2023. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!