Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szintig toleráljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintig toleráljátok ismerkedésnél a partneretek háziállatát?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amiben egy hölgy felvetette a kérdést, hogy előny, vagy hátrány randizásnál, ha valaki állatbarát.

Meddig tolerálható nektek, ha valakinek háziállata van? Gondolok itt arra, hogy a kutya nem kint van és ahova lehet, a gazdi magával viszi.



2023. máj. 28. 11:33
A kérdező szavazást indított:
Elfogadható, ha a kutya/macska kint van az udvaron.
Elfogadható, ha bent él a kutya, de ha valamilyen program adódik, akkor passzolja le a gazdi.
Elfogadható, ha főleg kutyabarát helyre/programokra járunk.
Nem randiznék olyannal, akinek állata van.
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Van két kistestű kutyám, értelemszerűen átérzem, hogy milyen állattartónak lenni, de:

-Nem jó az állatnak sem, ha mindenhova viszik és elvárom hogy ha közös utazást tervezünk, akkor közös döntés legyen, hogy az kutyás lesz vagy keresünk addigra panziót vagy valakit, aki vigyáz rájuk. Szintén fontos, hogy el tudjunk menni nem kutyás programokra is, például én úgy szoktam, hogy az adott esemény előtt megsétáltatom, kap enni-inni és hazamegyek legkésőbb a következő sétáig.


-Döntsük el egyértelműen, hogy az állat kinti vagy benti. Mondjuk a macska kinti tartàsával ex-cicásként eleve nem értek egyet, mert szerintem ez gondatlanság, de ne menjünk bele. De a kutyát például a lakásba ne engedje már be koszos lábakkal és szaros fenékkel. Törölje le minden séta után nedves kendővel vagy mossa meg a lábait. Ráadásul minden kutyának kb 1-2 hónap után lesz egy jellegzetes büdös szaga, ha vele alszik vagy az állat feljár a kanapéra, akkor igenis mosdatni kell néhány havonta.


-Ne kezelje istenként. Igenis legyen elküldve a kutya, ha eszünk, hogy ne kuncsorogjon. Legyen rászólva, ne nekünk kelljen már mindenben hozzá alkalmazkodni.


Értelemszerűen alap, hogy ha szoros a kapcsolata az állattal, akkor az enyémekkel is össze kell szoktatni. Az enyémek szocializáltak és barátságosak, ha a másik agresszív, akkor nehézkes lesz a folytatás együtt...

2023. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is 2 kistestű, benti kutyám van, ahogy az elsőnek és én is úgy kezelem a dolgokat, ahogy ő. Nem viszem őket programokra magammal, a kutyasétáltatás külön program, nekem tök macera lenne 2 kutyával egy nyaralás, mindig figyelni rájuk nem lenne pihenés nekem. Randikra se viszem őket, csak ha az a program, hogy elvisszük őket valahova sétálni. Alapból csomó olyan programot csinálok, ahova nem lehet kutyát vinni, pl. biliárd, edzőterem, shisha bár, szabadulószoba, étterem, kivitelezhetetlen lenne.


Ágyban ne aludjanak velünk, az a kettőnk helye legyen.


Ezt a hozzáállást várom a páromtól is, ha állata van.

2023. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem kezdenék "állatbaráttal".

Az egyáltalán nem állatbarát, hanem egy önző ember, aki a saját kedvtelésből állatot tart.

Halálom, amikor panelban nagytestű kutya, de "mindennap leviszem".

Már rég be kellett volna tiltani.

2023. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk aki kertesben lakik és nem viszi naponta sétálni a kutyáját, mert ott a kert, az nagyobb állatkínzó, de a falusiak ezt nem bírják felfogni
2023. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem zavarnak a benti kutyák, a cicákat viszont nem kedvelem.
2023. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Halálom, amikor panelban nagytestű kutya, de "mindennap leviszem"."


Az a kutya többet mozog, mint a kertbe kicsapott állat.

2023. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyással jövök össze, az első kérdés az lett volna, hogy mennyire összeegyeztethetők a kutyatartási szokásaink.

Tenyésztő vagyok és sportversenyekre járok a kutyáimmal, nem hiszem, hogy egy megrögzött fifistával hosszú távon kijöttünk volna, és a tapasztalat azt mutatja, hogy még kutyázáson belül sem feltétlenül működnek kapcsolatok... egy IGP-s fickóval például már erősen személyiségfüggő, hogy el tudjuk lenni egymás hobbijával, mivel tudom, hogy ők nagy százalékban milyen nézeteket vallanak, nekem meg nem kell, hogy az amúgy igp-re is alkalmas fajta kutyáimat folyton lesajnálja, amiért nincs olyan "védője" vagy "lazát fog", miközben nálam ezek pl nem feltételek, más a fő sportom.

Plusz állati kevés kutyás pasi van, ez egy női többségű világ 🤷‍♀️ így hamar el is engedtem a dolgot, mikor független lettem, és inkább kerestem ebtoleráns és amúgy minden más téren passzoló férfit, mintsem súlyos kompromisszumokat kössek csak azért, hogy kutyás pasim legyen.


(Igen, találtam, már házasok vagyunk, közös gyermekkel. A férjem kedvéért a hálószoba kutyamentes zóna lett, de ahhoz nem volt szíve, hogy szegény nyunyukat kitegye a házból -nagytestűek btw - sok a kutyás program, nyaralni hegyekbe járunk túrázni, szóval oda is jönnek. Ő maga is versenyzett már velük, de nem szippantotta be, főleg az edzést szereti, amikor tét nélkül sportolnak.)

2023. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem benti kutyám van. Rossz körülmények közül mentett, most van először saját gazdája. Természetesen nekem is vannak kutyátlan programjaim, csak ilyenkor figyelnem kell az időt, hogy legkésőbb mikorra kell hazaérnem. Napközben ilyen meleg időben amúgy sem vinném magammal a kutyát, de egy esti programnál, ha választani lehet, jobban szeretem a kutyabarát helyet. Nem csak a kutya miatt. Én is nagyon szeretem, ha velem van. Bárhol elvan szinte észrevétlenül. Randiztam már úgy, hogy vittem a kutyát. Nagyon figyelmes volt a partnerem, mert úgy választott helyet. Így kell levenni a lábáról egy kutyás nőt :D

Én sokkal jobban örülnék egy kutyás párnak, mint egy kutyátlannak.

Egyébként nem alszom a kutyámmal, nem nyalom-falom, kutyaként van kezelve, de nagyon fontos része az életemnek. Nincs olyan férfi, akinek a kedvéért hanyagolnám őt, vagy megválnék tőle.

2023. máj. 28. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az enyém kibírhatatlan, ha nincs vele foglalkozva. Sajnos nem tudtam rá sehogy hatni, úgyhogy marad otthon, különben nyekeregne, kaparná a lábam és engem is felbszna. A másik nagyon cuki, békés kis mentett lány, de ez egy pokolfajzat. Teljesen más energiaszint sajnos. Nyilván olyat nem csinálok, hogy csak az egyiket viszem, szóval én kutyásként is a nem kutyás programokat szeretem.
2023. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy benti cicám volt, amikor a párommal komolyabban ismerkedtünk, akkor magunkhoz vettünk egy árva, tálalt macskakölyköt amolyan közös cicakent. Mindkettő benti, velünk alszanak, el sem tudnánk máshogy képzelni. Akinek ez nem felelt meg, azzal már randira sem mentem el. Nem baj, ha ez másnak nem fér bele, de akkor nem egymást keressük.
2023. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!