Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin miként közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin miként közeledjek a lány felé?

Figyelt kérdés
Eddig 2 randin vagyunk túl ahol a fizikai kontaktus kimerült ölelésben és arcra pusziban. Viszont mostmár komolyabbra kellene venni a dolgot, hogy érezze kedvelem tetszik nekem. A mostani tali egy piknik féleség lesz, valamilyen nyugalmas természetközeli helyen. Nyilván nem lerohanni vagy rámászni akarok, de mostmár valamilyen fizikai közeledés csók bármi illene már. Hogy kell ezt felépíteni, hogy a lehető legjobban süljön el? 26F
2023. máj. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet felépíteni, érezni kell, hogy ott az ideje a csóknak, észre kéne venni, hogy jelzi, hogy zöld utat adott...
2023. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyél töketlen, azt nem szeretik a nők. Én nem szoktam jeleket küldeni, vagy hát nem tudok róla, csak fogja magát a pasi és megcsókol, amikor ő úgy érzi. Nyilván akivel elmegyek harmadik randira, az tetszik, nyugodtan megcsókolhat.
2023. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszene, ha kinyitnád a szád és elmondanád, mit érzel, nem tapizással akarnál kommunikálni, mint valami rovar.
2023. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell felépíteni, mikor valami olyan bensőségesebbről beszélgettek és közel van arcotok, ránézel a szájára. Ha utána ő is ránéz a szádra, akkor lassan megcsókolhatod. Az is lehet, hogy már ő fog pillantásokat venni a szádra, ez is azt jelenti, hogy megcsókolhatod. Akkor lassan megteszed és kész, nem kell kapkodni.
2023. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezen a szájnézésen kész vagyok. Életemben nem néztem senki száját. De mindig beugranak az Olsen ikrek, ha néztek velük filmeket, mikor kicsik voltak, egy csomószor bámulták egymás száját.
2023. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bámulásról van szó. Hanem le-le pillantgatásról.
2023. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!