Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi vagy baráti találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi vagy baráti találkozó lesz? 27N

Figyelt kérdés

Járok egy prezentációs klubba, így természetesen jött, hogy utána elkezdtünk beszélgetni, ő új, így én mutatkoztam be, üdvözöltem. Utána végig egymással beszélgettünk, nem flörtölősen, de azért kipuhatolta, hogy kivel lakom, van-e valakim, kérdezte, hogy akarok-e még enni/inni, de mondtam, hogy nem (de nem tűnt úgy, mintha meg akart volna hívni rá, de nem tudom) hazakísért, hogy addig is még tudjuk beszélgetni, aztán még a kapuban órákig beszélgettünk és hajnali negyed 3kor már én mondtam, hogy jó, most már megyek aludni, pedig ő dolgozott másnap, én nem. Kérdezte, hogy találkozunk-e másnap este, mondtam, hogy az nem jó nekem, de a csütörtök este igen. Mondta, hogy oké, a munkája után ráérek-e, mondtam igen, mondta, hogy jó, akkor sétáljunk.


Az, hogy egyszer találkoztunk és már elhív külön, meg, hogy kitérőt tesz, hogy beszélgessünk, és azt mondja, hogy jó velem beszélgetni és munkanap előtt hajnalban úgy kell elküldeni, nekem nem arra utal, hogy ez barátság. Meg, hogy amikor már a kapunál voltunk, kérdezte, hogy egyedül lakom-e. (Amúgy elég szexin voltam öltözve most véletlenül.)


A beszélgetés alatt mondta, hogy keres barátokat, akikkel el lehet járkálni bármikor. Ekkor már tudta, hogy viszonlag közel lakom hozzá. Ez nekem barátságra utal.


Ja és többször kérdezte, hogy fázom-e, majd odaadta a kardigánját, amíg felvettem, odaadtam neki a dolgaimat, aztán órákig ő fogta, cipelte végül. Ez nekem nem barátságra utal.


Hogy készüljek, öltözzek, szerintetek ez 100%ban csak baráti?



2023. máj. 30. 11:50
A kérdező szavazást indított:
randi
csak baráti
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Aki hajnali negyed háromig ott beszélget veled a kapualjban, az járni akar veled.

Ezt mint férfi írom. :-)

2023. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezz rá. Akár valami "Akkor hánykor is van a randi?" vagy ha barátira szeretnéd inkább akkor "Kik jönnek még?"


Szerintem inkább randi, de talán még ő se tudja. Illetve randira híváskor illik kimondani a "randi" szót. Lehet ez egy baráti találkozó, de valószínűleg tetszel neki és majd elhív rendesen randizni is.

2023. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
"A beszélgetés alatt mondta, hogy keres barátokat, akikkel el lehet járkálni bármikor. Ekkor már tudta, hogy viszonlag közel lakom hozzá. Ez nekem barátságra utal." - Nekem ez pont hogy barátságra utal,kozel laksz hozzá így bármikor ha belefer mehettek programozni...
2023. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Elve férfi és nő között barátság nemigen létezik.

A többi körülményt is nézve pedig egyértelmű, hogy veled nem barátkozni akar.

2023. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen nem a barátod akar lenni, vagyis az akar lenni, de mint a párod. :D
2023. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is inkább randi, de én pl.: nem szeretem a címkézést. Legyél csinos, legyél természetes és majd alakul.


Bár aki a barátod akar lenni, az szerintem nem marad ott hajnalig egy kapualjban:))

2023. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Egy férfi csak akkor közeledik egy nőhöz, ha akar tőle valamit (nem barátságot).
2023. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Öltözz csinosan, de ne ess túlzásba! Egy randinak ugyanaz a célja, mjnt egy baráti találkozónak. Ismerkedtek, beszélgettek, aztán majd alakul, hogy csak barátság lesz-e, vagy több.
2023. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fejlemények:

minden nap írt nekem messengeren


még aznap beszéltünk egy eseményről, ami tegnap volt, eljött, én már épp egy lánnyal beszéltem, többször felém nézett, próbált beszélni hozzám félénken a háttérből, aztán a szünetben én odamentem hozzá, de nem olyan volt, mint legutóbb, olyan unalmas volt a beszélgetésünk, még telefonozni is elkezdett közben, de aztán utána mondta, hogy várjam meg mindenképp, amíg pisil, menjünk el sétálni, elmentünk, akkor mondta, hogy igyunk meg valamit, ha van kedvem, mondtam oké, ott aztán külön fizettünk, én rendeltem, mert nem tud magyarul, nem tudom, h amúgy ő hogy gondolta a fizetést, mert az esetleg már utalhatna arra, hogy ez most mi volt. Aztán mondtam, hogy menjünk haza villamossal, utalt rá, hogy sétáljunk, aztán mondtam kicsit később, hogy sarkas cipőben az nekem nehezebb, akkor mégis gyorsan haza akart menni, megint hazakísért és még a kapualjban beszélgettünk fél1ig, de most ő zárta le, mondta a tali alatt többször, hogy múltkor észre se vette, hogy olyan sokáig beszélgettünk, kérdeztem, hogy akkor ma (csütörtökön) is sétálunk, ugye? de én alapnak vettem, hogy igen, mert már ugye megbeszéltük. és mondta, hogy majd még ír messengeren (tény, hogy sokat dolgozik), ez most mi a fene??? Még mindig nem írt ma.


Nekem amúgy a tegnapi beszélgetésünk energiája, dinamikája meg se közelíti az elsőjét, nem tudom, hogy neki is ez volt-e, vagy csak tényleg sok a munka, vagy ő ilyen megbízhatatlan, vagy most mi történik? az tény, hogy tegnap is csinos voltam, de nem annyira szexi outfitben, mint múltkor, lehet, hogy ez volt a probléma?

2023. jún. 1. 18:22
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Jah hogy nem magyar? :D Hát így esélyes, hogy nem életed szerelme akar lenni.. :D
2023. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!