Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Első randin mi az a viselkedés a másik fél részéről, ami után biztosan nem akarnátok több randit vele?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. bizonyos kijelentésekre, gesztusokra, az illető megjelenésére, stb. Nyilván mindenkinél van olyan, ami a zéró tolerancia kategóriája.

2023. máj. 30. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyképű, arrogáns, kb. csak magától beszél, engem alig kérdezget, hímsoviniszta, vagy nagyon önbizalomhiányos…főleg ezek.
2023. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Buta, bunkó, udvariatlan, figyelmetlen, külsőre igénytelen, érdeklődés hiánya.
2023. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy partnerem, aki kb nem is beszélt, úgyhogy kínomban én fecsegtem össze-vissza, ő meg Joker-ábrázattal vigyorgott. Félelmetes volt, rendesen azt hittem valami pszichopata.


Egy másik meg bóknak álcázott beszólogatásokkal jött, szép burkoltan, de beszólogatott a házamra (minek vettem ott/ekkorát/stb), az autómra, és a volt nejét úgy emlegette, mint a "boszorkány". Hát köszi, ha már 30 perc ismerkedés után tudatosan építi le az önbizalmam és kontrollálni akarja az életem, akkor mehet a rákba...

2023. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Igénytelenség, dohányzás, ha van gyereke, vagy akar a jövőben, ha nagyképű, ha nincs semmi közös téma, ha nincs meg a fizikai vonzalom, ha már az elején elkezd ilyeneket elejteni vicceskedve, hogy féltékeny típus, vagy szerinte hogy viselkedik egy nő. Nem csípem ha valaki már az elején szabályozni akar.
2023. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy aki csak arról tud beszélni, hogy mije van meg milyen helyeken járt. Ez gazdag pasikra nagyon jellemző, de a 3. randin már kifogyunk a beszédtémákból, valahogy ezen kívül másról nem nagyon tudnak beszélni. Voltam kb. 3 nagyon gazdag emberrel randizni és mindegyik ilyen volt. Személyiség nulla, csak a pénzzel próbáltak megfogni.
2023. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha folyton a volt feleségéről/barátnőjéről beszél, vagy ha gyereke van.
2023. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Anyjával él, gyereke van, (nem akar gyereket) csóró, nincs autója, felezni akarja a számlát, nem nyitja ki az ajtót, komolexusos, karomkodik, nem tud kommunikálni, képtelen nőként kezelni
2023. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre ha nem olyan mint a képeken,igénytelen.

Belső pedig arrogáns,bunkó, nagyképű,hazudik,szótlan,csak magáról beszél.

2023. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre igénytelen (koszos cipő, ápolatlanság, büdös, stb.), belsőre pedig ha arrogáns, bunkó, már a legelején nagyon nyomul, csak a testem érdekli, rossz tanuló, nem érdekli a jövője.
2023. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tanulo? :-D
2023. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!