Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tele vannak a társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele vannak a társkeresők több gyerekes anyukákkal ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Én is elvált vagyok szeretem a gyereket de sokan csak szexelni akarnak..

Nálam komolyabb is szoba jöhet

35 f



2023. jún. 6. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Mert férfitársaim igen nagy számban retardáltak vagy alkeszok…

2 komolyabb kapcsolatom is volt 10/10es 30as anyukával, mindkettőt verte az alkoholista férje.

2023. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert gyerekkel egyszerűbb neten ismerkedni, nem igen tudnak elmenni ide-oda ismerkedni.
2023. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sok idióta férfi van…

Én is volt, hogy ki húztam érzelmileg anyagilag egy a anyukát a gödörből..

2023. jún. 6. 11:06
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik társkeresőket használod, de én éppen az ellenkezőjét tapasztalom.
2023. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
A legrosszabb, hogy sokan toxikus kapcsolatban voltak, szülőktöl is sok hülyeséget láttak és keresnek egy gyárban 300ezret de nem tudnak megélni, ezért aztán szinte bárkivel összejönnek újra…
2023. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha van ilyen nő beszélnék vele privátba
2023. jún. 6. 11:10
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Azért , mert a mai "szülők" bevállalnak egy gyereket. Aztán rájönnek ez nem olyan egyszerű, és arra is rájönnek le kell mondani dolgokról. A mai 20-30as korosztály egyre később érik meg gondolkozásban és az elkötelezettség terén is. Ennek az a vége , hogy a két fél elválik és lepasszólja a gyereket. Általában nőkre hárul ez a feladat egyedül, ezért van ennyi gyerekes szingli anyukat. Hozzá teszem vannak férfiak is akik egyedül nevelnek gyereket, de inkább a nők vannak így többségben. Gyerekes apukának nagyobb az esélye társat találni , mint egy "leélt" nőnek.
2023. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a társkeresők. A való életben is a legtöbb ember elvált, gyereke van. Huszonévesen családot akarnak, a második-harmadik gyereknél meg félremegy az egész.
2023. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert sokan meggondolatlanul vállalnak gyereket; még egymást sem ismerik igazán, de már jöhet a gyerek, aztán csodálkoznak, hogy nem működik. Nagyon elenyésző azok száma, akik önhibájukon kívül lettek egyedülállók. Sajnos, legtöbbször helytelen döntések sorozata vezet ide vagy még döntés sincs, csupán sodródnak az árral, aztán majd lesz valahogy.
2023. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

"A mai 20-30as korosztály egyre később érik meg gondolkozásban és az elkötelezettség terén is. Ennek az a vége , hogy a két fél elválik és lepasszólja a gyereket"


De most miért kell megint ezt ráhúzni a fiatal generációra? Én s 90-es években mentem iskolába, akkor már a fél osztálynak elváltak a szülei, pedig akkoriban a többség még 20-25 között házasodott és vállalt gyereket, hát baromira érettek voltak ezek szerint, többségük 30 éves korára elvált, vagy aki nem (ilyen is sok van köztük), az jellemzően csak az anyagiak miatt nem.

2023. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!