Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy ilyen Lehetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen Lehetetlen helyzetben? én sajnos nem találok megoldást.

Figyelt kérdés

Egy 15 éves tanuló vagyok.. MOst lettem elsős Középiskolában.

Régi lány barátommal 4 hónap és 4 napja öszejöttünk..

Nyáron minden jólvolt.. Boldogak voltunk

de ahogy jött az iskola nem tudtunk találkozni sokat..

Neki reggel másik vonattal kell menni.. elöbb vagy késöbb.. a héten két nap tudunk egyszerre menni vonattal.

hazafele meg.. ugyanígy elöbb vagy késöbb tudunk csak jönni.

Minden máodik hétvégén anyánál van (elváltak)

Az apja nagyon szigorú.. hétköznap nemhiszem hogy elengedné.. (nem is ismerem anyira)


Most ugy állunk hogy mondtam hoyg szakítsunk.. pedig én nagyon Szeretem őt.:( és ő is engem

de ha csak szenvedünk annak semi értelme!

Nemakarom hogy miattam rosz legyen neki.. :/

nemtehet aszkításról senki sem ő sem én.. azthiszem


Fogalmam sincs mit kéne tennem.. Ugylátom megoldás de én midne erőmmel azon vagyok hogy ne így maradjon.

Szeretném ah együt maradnánk..


Aki mégis tud valami javaslatot. vagy valami tippet hogyan oldhatnám meg..

..Kérem írjon!


2010. okt. 11. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugylátom Nincs megoldás de én midne erőmmel azon vagyok hogy ne így maradjon. **
2010. okt. 11. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jól értelmezem akkor egy településen laktok. akkor pedig elég sok időtök lenne a találkákra. a másik megoldás pedig, hogy amikor megy anyukájához, akkor menjél te is vele. egyébként szerintem bármikor áthívhatod magadhoz vagy te is átmehetsz hozzá délutánonként.
2010. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha valóban szeret téged az a lány, akkor szépen bemutat téged az apukájának, ha már ezen túl vagytok, akkor meg kell magad szerettesd vele.. És ha a lány legalább annyira szeret téged, akkor talál megoldást! Nemcsak neked kéne ezen agyalni, hogy jobb legyen, hanem neki is!

Amúgy még 15 éves vagy:D előtted az egész élet! Ha most szakítás is lett a kimenetel, nem szabad elkeseredni!

2010. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen elfelejtettem beleírni egy településen élünk.

De sajnos ma is megvártam a vonatját 2 órát vártam rá....

hazakisértem icsit lassaban mentünk hívt az apja hogy holvan már mindössze 15 percel ért haza késöbb :/



Már bemutatott az apjának.

Nagyon nemérdekli hogy mi van a kislányával :S

Én mondtam hogy szakítsunk.. én akarom rendbehozni. de nemmegy lehet jól döntöttem.. :(

Ez így olyann ehéz

2010. okt. 11. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
mért kéne szakítani ha mindketten szeretitek egymást? ilyet ne is mondj neki, mert ha ő is szeret, akkor rosszul esik neki. az apja talán nem engedi, hogy találkozzatok? a barátnőd hány éves? talán jóval fiatalabb nálad és az apukája ezért ellenzi ezt? ha egyáltalán elleni, mert ezt sem írtad még.
2010. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el. Tartsatok ki egymás mellett. Amikor tudtok, együtt vagytok. Amikor az anyukájához megy, nem tudod elkísérni? Az apukával a lánynak kell beszélnie, és kiállnia érted. Pár hónap, és újra nyár lesz. :) Addig meg tanuljatok, és tartsatok ki.
2010. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké kedvesek vagytok hogy válaszoltok

Egy bajom lenne.. Barátnőm 14 éves.. ma mondta meg az apjának mit hogy és merre.. szóval hogy miért szakítunk..

ezt kapta válaszul ottvoltam a kapuban mikor elmondta.. naki az ajtoban hallotam mindent--> mosolygott.. és aztmondta hogy dejó neki nem volt sok baja velem ... (mármint az apjának velem )

és hogy nem kell hamar másikat találni



Ugy pedig ma ugyvoltam hogy odamegyek az apjához és beszélgetek vele hogy el e engedné midnen nap 30.. ismétlem HARMINC mercre midnen nap.. nem többre..

de hát így nemtudom mit kéne tennem. :(

2010. okt. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!