Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted lehet ebből valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted lehet ebből valami? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy srácot. Egy játékban ismertem meg (Metin2Mester, egy céhben voltunk). A barátnőm előbb lecsapott a srácra mint én, de nem jött össze nekik. Én titokban szerettem a fiút és egyre jobban beleszerelmesedek. MSN-en folyamatosan tartom vele a kapcsolatot és az őszi szünetben találkozni is szeretnénk az illetővel. Tudja hogy szeretem. Csak hát más a korosztály kicsit. Én 14 a fiú meg 18. Azért nem akar velem járni mert nem vagyok még 16 éves és megértem, mert igaza van. De iszonyatosan beleszerettem... :(. Ő is mindig mondja hogy kedvel, de sajnos várni kell még 1-2 évet, de inkább 2-t. Azt is mondta hogy szívesen lenne velem mint "párom". Nem szeretne nekem rosszat. Azt mondta még, hogy szívesen vár rám 2 évet. De ez nem hosszú idő szerintetek :(? És tudok várni sőt várok is. Csak attól félek hogy mivel 18 éves hiányozni fog neki a testi kapcsolat és megcsal :(.

Szerintetek bír rám várni? Mert tényleg iszonyatosan beleszerettem!!!!!!!! :(


KÉRLEK BENNETEKET! TUDOM, HOGY NEKEM MÉG KORAI A "PASIZGATÁS", DE NEM TEHETEK RÓLA!

Normális válaszokat kérek szépen.

Előre is nagyon szépen köszönöm!!!! :)))


2010. okt. 18. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem akar veled összejönni, mert 4 évvel fiatalabb vagy nála?
2010. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Azért mert 16 év alatti lányt/fiút ha egy 18 vagy az fölötti ember megérint szexuális téren, akkor büntetik a 18 év felettit. Meg a korosztály...:/.
2010. okt. 18. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
14 éves kor fölött legális...
2010. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, 14 felett legális... bár nem hinném, h ezt tudja szabályozni a törvény. :) és azért nem járni valakivel mert fiatal... hááát :)
2010. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16-tóL legális. 14-től csak megrontásnak nem számít.
2010. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funktasztikus ***** válasza:
14 töl már legális!!
2010. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!