Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hány éves korotokban volt az első csókotok? És mikor "ideális", milyen helyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
12évesen Balatonparton :) Bárhol szerintem
2009. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam..a margit szigeten egy az első barátommal:-))) Nem volt nagy durranás,jobb lett volna ha mással történik.A hely az idő nem fontos,csak az hogy olyat csókolj meg akit szeretsz:-) De rég is votl már
2009. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen a koli szobámban. Szerintem teljesen mindegy hol és mikor, ha úgy érzed hogy neked ott és akkor jó :)
2009. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 15 évesen csókolóztam az először :) ! Soha nem fogom elfelejteni :) ! Most 23 vagyok! Egy hat éves kapcsolatom van :) ! Nincs ideális, az úgy jön magától. Nekem nagy gyerekkori szerelmem volt a srác, negyediktől nyolcadikig bele voltam zúgva és nyolcadikban "összejöttünk" szóval megcsókoltuk egymást. Nagyon érdekes, ez mert én most 23 vagyok ,de akkor még 15 évesen eszünkbe se jutott a szex, mint mostanában az ennyi időseknek, ez olyan igazi kis tini szerelem volt, na nem is tartott sokáig, még a mai nepig szoktunk találkozni amúgy, ő is boldog kapcsolatban él és én is, mint lassan férjes asszony.

Ideális??? Fiú vagy ,vagy lány? AMúgy egy jól sikerült randin, randi végén, de ha fiú vagy ,akkor nagyon tudom javasolni a randi elején. Párommal amikor először csókolóztunk, amúgy az is olyan felejtheteten nekem ,mint az első, akkor randira hívott, és adtunk egymásnak két puszit, majd megcsókolt. NA akkor forgott velem a világ :) ! Nagyon jól sikerült este volt :) !!! És a következő hat év ebben a mámorban telt :) !!! És telik is :) !!!

2009. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, egy tó mellett egy padon. Életem boldog percei...


Hol és mikor ideális? Szerintem nem az a kérdés, hogy hol és mikor, hanem kivel. Én szerelmes voltam a srácba, akivel megtörtént, így a naplementés idill nélkül is szép emlék maradt volna a csók.

2009. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Suliba volt nekem az első(11 éves voltam) de nem azzal az emberrel akivel szerettem volna
2009. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam és kisértem ki a barátomat és a kapu elött megtörtént. Hozzáteszem: Kb másfél hónapig húztam mert annyira bevoltam tojva :$:D

A hely az szerintem mindegy. Viszont az első csók akkor lesz igazán szép és jó, ha kettesben vagytok és nem társaság elött pl.

2009. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 17 évesen üvegezés közben egy padon. Hát nem volt túl romantikus, pedig én inkább olyan alkat vagyok......mindenképpen kettesben próbáld.
2009. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első igazi csók 15 éves koromban történt. Kikísértem a barátomat mikor indult el tőlünk és akkor a buszmegállóban csókkal váltunk el.

Előtte persze voltak ilyen játékok, hogy üvegezés stb és egy két szájrapuszi az osztálytársakkal de ennyi.

2009. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
15 éves fiú vagyok, tavaly októberben volt az első :) A csaj kolesz szobájában történt:D Utólag már bánom hogy vele csináltam először. Másnap dobott.
2009. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!