Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külföldön vagyok egy évre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön vagyok egy évre. Érdemes egyáltalán randizni fiúkkal, ha mindenképpen Magyarországon szeretnék élni? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
biztos vagyok benne, h nem maradnék itt, és h csak komoly kapcsolatba megyek bele, tehát nem játszadozom senkivel.Mégis vágyom a szerelemre..
2010. okt. 31. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Bizd a sorsodra! Ami jon ugy lesz.. ha szerelmet hozz .. es ezzel bánatot.. akkor ugy lesz.. hany eves vagy, ha szabad tudni.. ha meg fiatalnak erzed magad akkor igazan nem erdemes ezzel gondolkodni:P
2010. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony érdemes, életreszóló élmény lehet. Egyébként meg ne legyél olyan biztos benne, hogy nem fogsz kint maradni...
2010. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes!

Miért ne lenne az!

Én is külföldön vagyok, igaz én meg szeretnék de nem nagyon jön össze, mert nem nagyon járok sehová!:S

21/f

2010. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon kötődöm Magyarországhoz. valahogy azt érzem, nem tudnék máshol élni, de ez most mindegy.

Félek, h ha belemegyek egy kapcsolatba, állandóan azt fogom érezni, h egy év múlva hazamegyek, és vége lesz. talán tök hülye vagyok...

2010. okt. 31. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vágysz magyarországra? mert én is szeretem ,de ha adódna lehetőség arra ,hogy kinnt legyek akkor csak nyaralásra jönnék haza, mert itt minden inkább össze akar dőlni.Rossz az anyagi helyzet, a politika, meg minden hivatalban csak keresztbe tesznek az embernek a törvények.a jó dokik meg kimennek és itt csak a rosszak maradnak aki jó meg lassan nyugdíjba vonul.Szóval lehet hogy kinnt nem kolbászból van a kerítés, de nem vágynék ide vissza és biztos randizgatnék ki tudja talán az igazit találnád meg közben:)
2010. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!