Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban "ismertem meg"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban "ismertem meg". Megadta a nevét, számát. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap "megismerkedtem" egy sráccal,baráti társaságommal voltam amikor odajött ő meg a haverha és elkezdtünk beszélgetni.Mondta h ő is oda megy bulizni ahova én,és h menjek velük.Sajnos nem sokat tudtam vele maradni,pár percre találkoztunk. Mondta h majd még beszélünk,megadta a számát és a nevét.Gyors szájrapuszival köszönt el(én is siettem ő is) Meglepődtem. Amúgy nekem nagyon bejön a fiú(bár sokat nem tudok róla). Bejelöltem facebook-on,szerintetek kérjem én el az msn címét?Írjak neki sms-t?

15L


2010. nov. 7. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szar a helyzet! mivel így nem várhatod , hogy mivel ő a fiú majd kezdeményez. mert ha még akarna sem tudna :S nem jó ! nem tom :D írj rá face-en vagy nem tom :D
2010. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

küldj neki egy smst...:)

biztos örülni fog:)

2010. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sms: emlékszek még rám?:)
2010. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez fura, inkább a te számodat kellett volna elkérnie, mint hogy az övét megadja. Szerintem elég, hogy facebookon bejelölted, ha akar valamit, onnantól kezdve ott van neki a lehetőség, hogy üzenetet írjon, vagy chaten rádírjon stb..
2010. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,elég sz.r helyzet:)

De nekem nem jelent gondot,kezdeményezek én.

Lehet h képről nem ugrok be neki az a baj:)Írok neki egy sms-t majd meglátjuk...

2010. nov. 7. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem jobb lenne, ha nem írnál neki, már bejelölted facebook-on, elég az. Ha meg nem ismer meg képről, az már régen rossz.
2010. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy ez így megy a tiniknél, hogy pár perc után szájrapuszival köszön el.


Amúgy pedig írj neki, vagy hívd fel. Nem is tudom, hogy ez miért kérdés egyáltalán.

2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Háát igen..én is meglepődtem amikor a számra adta.

Köszi a válaszokat!

2010. nov. 8. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem se áll ez így össze, hogy rövid beszélgetés, rögtön szájrapuszi, és elvárja, hogy utána Te keresd?! (És lehet, hogy nem emlékszik Rád? Arra, akinek szájrapuszit adott? Mi vaaan?!) Elhiszem, hogy szeretnél már egy barátot, de kérlek, ne ájulj el ettől a sráctól!!!!! Nekem kicsit beképzeltnek tűnik, hogy ezt így megengedi magának, gondolom, nem először tette. Bőven elég, még sok is, hogy bejelölted facebookon, hallgass rám, NE NYOMULJ TOVÁBB!!! Egyetértek azzal, hogy a lányok is kezdeményezhetnek, de azért a fiú is mozduljon már meg. Bejelölted, most neki kell lépnie. Ha nem teszi, akkor minimum azt jelenti, hogy neki TÖKMINDEGY, hogy lesz-e Veled valami! Olyannal akarsz járni, akinek tökmindegy?????
2010. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meg a másik: ha (amennyiben jól értem) egy helyre mentetek bulizni, akkor ott hogy nem foglalkozott már veled???
2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!