Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem ismerem, csak buszon rendszersen látom. Többször is álmodtam vele, midig várom, hogy lássam, fenn legyen a buszon. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét? Vagy ez csak plátói?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 20:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
hanyas busz?
2010. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is így vagyok vele, csak 1 lányról van szó, már baromirég szemezünk, igaz ritkán látom, de van vmi vonzalom közöttünk..1 helyen lakunk, és most épp azon morfondírozok megbökjem-e facebookon :DD


Am nem biztos h plátói .

2010. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
zöld kabátot vegyél fel és tedd y-ba a két kezed ez a nemzetközi segítség kérés jele
2010. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Holdtündér ***** válasza:
Odamehetnél hozzá beszélgetni.
2010. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Légyszives normális válaszokat. Jó, de nem fura, hogy odamegyek hozzá, én, akit néha lát, de nem ismer és csak úgy elkezdek hozzá dumálni?Mit mondjak neki, vagy milyen indokkal szólítsam meg?
2010. nov. 13. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:
szia szabad ez a hely?
2010. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
lol:D
2010. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szemezgess vele, mosolyogj, és ha nem fordul el, menj oda hozzá, nem lesz gond!
2010. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ezek közül választanék:

Szia. Mindig ezzel a busszal jársz?

Szia. Rég láttalak :)

Szia.van kedved ismerkedni? Unalmas egyedül az út.

Szia. Te is xy-i vagy?


vagy nem tudom most ezek jutottak eszembe. :)

2010. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondd ezt neki:

-Szia, te is ezen a buszon utazol?



Nem, inkább kérdezd meg tőle, hogy van-e egy nővére, mert van egy idősebb lány aki hasonlít rá. Vagy egy erős fékezés után jegyezd meg, hogy milyen töketlen a buszsofőr. De ne legyél túl nyomulós.

2010. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!