Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első néhány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első néhány randi után hova vihetem el a csajt ahol izgalmasabb dolog is törtinék vele, mint csak sétálunk és beszélgetünk?

Figyelt kérdés
Hát ami eszembe jut az a kájálda de szentem az csöppet gázos.
2010. nov. 19. 21:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem vidd el pl a láthatatlan kiállításra (Budapest). Interaktív kiállítás korom sötétben. Egyrészt érdekes. Másrészt adott a lehetőség a fizikai kontaktra. :)
2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:
100%

én is rühellem ezeket az elcsépelt szar ötleteket..

én kirándulni vinném ha bírja a lába:) még annyira nincs szar idő hozzá.

ott lehet dombot/sziklát mászni, tüzet rakni, tájat csodálni meg ami csak kell..


ha jobb idő lenne még egy tollas labdázás is tervbe van véve nálam:D utoljára valami 16-18 éves forma lehettem amikor tollasoztam egy barátommal állat módjára:D ott a cél az volt hogy ki tudja magasabbra ütni.. a vége két doboz márkás tollas labda ami ház tetőkön, kútban, kutyaszájban, bokorban és fán kötött ki no meg 2pár kínai ütő szétszakadva.


télen meg szánkózni.. az is jópofa:D csak ezek nem opciók ha kövér vagy lusta a csaj... igen kissé gyerekes ötletek.. de a faszt érdekel? a megszokott "felnőttes" gagyi randi ötletek unalmasak..

hú menjünk kiállítást nézni, meg koncertre... jáj inkább ne:) akkor inkább egy közös bicajozás és elfáradás után beülni egy fa árnyékába és szagolni egymás izzadtságát..

22/f

2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez a tollasozás jól hangzik :D meg a szánkózás is.

meg mondjuk még jó lehet vidámpark amíg jobb idő van, koncert, vmilyen meccs ha szeretitek a sportot.

2010. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Moszuke, járunk? :D

17/L

2010. nov. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:

2:00..de édes vagy:)

ámbár bocsi hűséges vagyok.. épp csapom a szelet valakinek, de majd kifogsz egy hasonló faszt mint én aki az aktívabb randik híve:)


csak hát tudni, hogy mit kéne tenni amikor összekoccanunk és meg is tenni már két külön dolog:D

amint elém kerül Ő, azonnal rám ragad a juj_még_a_szemedbe_sem_merek_nézni meg mittomén milyen hangulata:DD


így egy fokkal nehezebb az egész:)

és hát nekem kell kezdeményezni, mert ez az elvárás:)

még a kezét se fogtam meg kitudja hogyan reagálna szegény, amikor már 1-1bók után percekig kapkodja levegőt és mosolyog mint a vadalma:D

nekem ez a laza tempó megfelel:) annál jobban vágyom arra, hogy közel legyen.. minél kisebb lépésekkel haladunk annál jobb:)


na de majd a második "randin" szerintem kapni fogja az áldást:P hadd szokja.


első randi egy barátom ötletére hallgatva, ilyen tipikus ócska lett mint a kérdezőé.. (tervbe volt véve, hogy süti evés cukrászdába és beszéltetni a lányt magáról... hú micsoda randi..)


akkor már inkább valami értelmes dologgal töltsétek együtt a napot és nap végén beszélgetés...


mekkora oltás amikor mondjuk sétálunk 3-5órát kisebb kaja/pihi szünetekkel a Hármashatár-hegyen aztán amikor 1-1 szép helyre érünk leülünk egymás karjaiban és csak nézzük a tájat, szagoljuk a szmog mentes levegőt és egymás izzadtságát:DD

na.. nekem ez már randi kategória:P


de van még ötlet ha olvassa a kérdést a kérdező barátunk:


én pl: megtudnám beszélni a régi általános sulis konyhás nénivel, hogy engedjen be minket teniszezni a pályára.. bár az már egy fokkal durvább mint a tollas:D


vagy főzzetek valami kaját együtt:D az is poén lehet, és ugyanannyi idő mint mint valami ócska igyunk valamit randi.


főzés vonalon maradva:

szabadban tábor tűz (akár túrával egybe kötve), akár több haverral, ott alvás (csak hideg van már) stb-stb sütögetés, csillagok bámulása teli hassal. hálózsák alá fingás stb.


úszás esetleg? persze ezt sem lehet már szabadban..


hát.. nemtom társasjáték az elég gyerekes... de otthoni időtöltésre jobb öltetem nincs:DDXD


aztán hm hm... görköri, bicaj, jégkori? Kossuth téren sakkozás az öregekkel pénzbe? (najó nem:DD)


aztán hm hm hmmm... volt itt egy topic arról is hogy 1 srác szerette szépítgetni a nőjét..:D azt is kipróbálnám:D

haj fésülés, szárítás, körömlakk, rúzs (persze az utóbbi kettőhöz nem értek ezért k*rva szarul sikerülne de ez benne a jó:D napokig az eredményen röhögnénk ahogy kinézne a körme meg a szája:DD)


masszázs? (persze ezt nem 2nap ismeretség után)


##aztán hm hm..hmmmm körülnézek a szobában és a lakótelepen az ablakon át.. hátha még eszembe jut valami:DD


megláttam a nyárfákat kint: lehet hülye ötlet.. de mondjuk ha a csaj olyan akkor együtt kertészkedés?xDD most ősszel ez úgyis kellhet:DD


megláttam a 6éves új_szagú négyjegyű függvénytáblát a földön:

együtt tanulás? korrepetálás ha valamilyen tantárgyba a csaj buta te meg jól tolod?... persze tudjuk hogy annak a vége úgyse tanulás lenne.....:P


megláttam a monitor feletti k*rva nagy belváros térképet:

nem tudom hogyan de a 9 lyukú híd jutott eszembe..:D levonatozni órákig zötykölődni, egymás karjaiban, beszélgetve közben.. "sietve" (na perszexP) megnézni a "nevezetességet" aztán haza zötykölődni.. bár ez inkább kirándulás kategória még..

esetleg Margit sziget? ott sem voltam még, de nem is izgat.. tuti hogy betondzsungel-.-"

Fertő tó? ami érdekel engem...


diósdon van rádiótechnikai múzeum.. nemjártam még ott..az is érdekelne.. szakmai ártalom:PP na de az már tényleg nem randi hely:)


és megláttam a lábamnál a pót-optikai egeret...

tegyétek fel a mortal kombatot a gépre és verjétek egymást agyon:DD

1-1kör tétje lehet egy puszi:D najó nemtom.. kifogytam hirtelen az ötletekből.

oldd meg. cső.


UI.: sajna a legtöbb program csaj függő..

kicsit sportosabb a lány akkor 2-3 napi szinten lehetne futni akár.. szebbnél szebb tájakon.. valami g*ci laza tempóban.

meg persze fiú függő:D én bevállalnék egy ilyet az fix:D

kezdésnek a lakhelyünkhöz közeli erdőkben túrista utakon futás, néha pihi, egymás melegítése torzóval és tapival (hiszen hideg van ám!!!xP)

aztán edzettségtől függően kiutazni BKV-val valami Buda közeli hegyhez és ott.. ott egy kicsit combosabbak a túrista utak:) leejtők, felmenők stb:) és a randik szerintem lehetne több fős baráti társasággal is.. amikor kell akkor leszakadni a tömegtől és egy kicsit el lenni:)

bár nem feltétlen kell falni egymást.. lényeg az együttlét és az együtt töltött idő nemde?... és a kapcsolat szorosabbra fűzése vagymi o.O

2010. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ember, te hogy tudsz ennyit irogatni??:O látom van időd erre :DD
2010. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Húúúhaaaa nagyon nagy mázlija lehet egy csajnak aki veled van.

K*rva sokat irtál kellett vagy 10 perc mire elolvastam xD

Gratulálok a sok ötlethez:)

2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Moszuke ***** válasza:

köszi:D

örülök ha elolvastátok és ha már csak 1 ötlet is tetszett már megérte:)


az a baj, hogy így őszre nem nagyon van használható ötlet.. és pont ma jött össze a lány:S

de szerencsére vevő a túrázásra:) abban sok rejtett dolog van: bár hűvös időbe az is fos-.-"


együtt evés, egymás ölébe pihizés, ökörködés, durvább úton segítőkészség fitogtatása, nehéz táska átvétele (háh újabb lovagi seggnyalás), szép táj bámulása, besötétedés utáni közös bolyongás, láb masszázs hosszabb út vége felé (hát láb fétisemet ki kell élnem valamikor nemde?:D)

meg ilyesmik:D

2010. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

moszuke, kár, bár azért én sem gondoltam teljesen komolyan, de fasza gondolataid vannak :)))


17/L

2010. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Moszuke ***** válasza:

köszi:)

alig várom a szélsőséges időjárást: hó/jég vagy dög meleg.

épp tegnap előtt voltunk 3p*cs városligetbe ott jutott eszembe hogy van műjég is. az is egy "randi" lehetőség..


bár tény hogy az ötleteim 99%a nem épp a romantikáról szól hanem az együtt töltött időről.. romantikázni lehet hazafele úton meg ilyesmi, az bőven elég:)

viszont pl egy wowos haver ajánlott egy extra romantikus tea házat a Mórictól 5percre..:P


hát kedves, megmondom őszintén egy ilyen fórumon való felajánlkozást nem is lehet komolyan venni:)

viszont jól esett hogy kifejezted hogy tetszenek az ötletek:)

mondjuk így perpill az összeset félredobnám és csak csöndben ölelném a lányt.. az a legjobb randi:D

de még 3napot ki kell bírnom-.-"

2010. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!