Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak kíméletesen, hogy nem szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel már ismerjük egymást, de csak felületesen. Randira hívott, és tudom nagy hibát követtem el, hogy belementem, mert annyira nem is tetszett. De gondoltam elbeszélgetünk egy jót és hátha lesz belőle valami, adok a dolognak egy esélyt! De nem lett, bennem azalatt megfogalmazódott a gondolat, hogy nem tudnám elképzelni, hogy járunk, nem volt meg az a bizonyos "szikra".

Szóval most ott tartunk, hogy meg akarom ezt neki mondani, nem akarom hitegetni feleslegesen. De hogy lehet a leginkább kíméletesen megmondani valakinek ezt? Hogy ne sértsem meg vele?


19/l


2010. nov. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem úgy érzek irántad ahogy te irántam, és én nem úgy tervezem ahogy te.
2010. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem szabad kíméletesnek lenned- Tudod, ez olyan, mintha lenne egy szép kis elfertőződés, az orvos tudja, hogy le kell vágni teljesen, de mindig csak szépen kis darabokban kezdené vagdalni...

Így meg megmarad a betegben az illúzió, hogy még lehet valami, hogy megmaradhat a keze.

Pedig alapból teljes csonkításra volt ítélve már.

2010. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem élőben mondd el neki, nem kell túlvariálni, bár nagyon roszul fog számára esni.

Minél előbb, annál jobb

2010. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
54%

hát, amikor kéri a következő randit, mond neki hogy:


az első randi után arra jutottam, hogy nem illünk össze és inkább hagyjuk egymást, ja és barátok se legyünk.


ez így elég érthető és nyers, kissé bunkó.

ha ennél gyengébbel állsz elő az hasztalan lesz.


fordítok neked női nyelvről férfire:

kérdés: összejövünk?

NŐ-FÉRFI:


nem-talán

talán-igen

igen-könnyűvérű büdös r*banc vagy!


amint látod olyan válasz nincs amit nemnek vesz egy férfi:) ezért kell minél bunkóbb és nyersebb válasszal előrukkolni. az se baj ha már túlságosan is az..

inkább legyen dühös és csalódott 1-2 napig mint, hogy hetekig hitegesse magát, hogy hátha összejöttök.. aztán hónapokig heverje ki a csalódást.


érzed a kettő közti különbséget?


na menj,.. cselekedj!

2010. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úristen! Hirtelen azt hittem én írtam ki ezt a kérdést mert ugyan ez a helyzet velem is, és annyi idős is vagyok mint te.
2010. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mégis te voltál :)
2010. nov. 22. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, rúgd tökön és ordítsd az arcába, hogy NEM KELLESZ BAZZEG NEM ÉRTED?! Ez egy tuti módszer arra, hogy vegye a lapot. Szerintem. :)
2010. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kíméletes és bunkó között is van lehetőség. Én lányoknak azt szoktam mondani/írni: Örülök, hogy megismertelek, jól éreztem magam, de valami mást kerestem, nem volt meg a szikra.
2010. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy ősi szófordulat rá, erre még nem gondoltál? :"Szerintem legyünk csak barátok."
2010. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Moszuke ***** válasza:

de arra figyelj akkor hogy ne a *legyünk csak barátok* szövegbe NE tegyél ilyeneket hogy:

még, legyünk csak barátok

egyelőre, legyünk csak barátok

legyünk csak barátok, aztán majd meglássuk mit hoz a jövő

legyünk csak barátok, és majd kialakul

nagyon kedvellek, legyünk csak barátok


minél "egyszerűbb" a szöveg annál inkább érthető.. egy cső látású rózsaszínben látó embernek egyszerűen és érthetően kell beszélni, hogy takarodjon a p*csába:D


nekem 1 havernak azt mondta 1 lány:

haver: hát... tudod.... tetszel... nekem.

lány: bocsi, de te nekem nem.


és azóta is jó haverságba vannak:) egyenes beszéd powa

2010. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!