Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér nőknek bejönnek a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőknek bejönnek a kövér férfiak?

Figyelt kérdés
Én egy kövér (120kg, 170cm), 21 éves srác vagyok, nem volt még barátnőm, ez talán annak is köszönhető, hogy nem sok kövér nővel találkoztam eddig (sajnos nem vagyok Pesti, társkereső oldalakon meg jellemzően ott vannak csak), pedig nekem inkább a molett nők jönnek be. Ezért is lennék kíváncsi, ha látok egy szép (legalábbis számomra), de kövér lányt, merjek-e kezdeményezni, vagy egyből elutasítana, mert nem elég, hogy nem jön be az átlagos pasiknak, hanem akkor csak egy kövér lúzer próbálkozik nála. Túlsúlyos lányok kérlek válaszoljatok, hogy esne nektek ilyen szituáció?
2010. dec. 11. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem a testalkatunktól függ, hogy testesebb, vagy vékonyabb srácok jönnek be nekünk. Ugyanúgy van, hogy ducibb lánynak vékonyabb pasi jön be, mint hogy vékony lánynak macisabb pasi és fordítva.

De nyugodtan merj kezdeményezni akkor is, ha nem vagy biztos a sikerben. Nem az a baj, ha nem sikerül, hanem az, ha meg sem próbálod. Ha összejön, jó, ha nem, akkor sem szabad elkeseredni, előbb-utóbb megtalálod a neked való lányt.

2010. dec. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bejönnek.
2010. dec. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Valószínüleg be, mert ök is tudják, hogy másnál nem nagyon lenne esélyük..
2010. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor van esélyem:)
2010. dec. 11. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Van esélyed, mert csak a perverz vékony pasiknak jönnek be. És ök, még ezt sem tudják. De biztos, hogy neked egy kövér nő kell? Én 179cm vagyok és most sajna 118kg. De egy ujjal sem tudnék hozzá nyúlni, nem hogy egy kövér de még egy testes csajhoz sem. És elkezdem fogyni inkább, stabilan lemegy 2,5kg havonta. Ez az egészséges fogyás. És jövő ősszel már csak ~95kg leszek.
2010. dec. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!