Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiu dumás meg folyton viccelödik, de ha lány közelébe kerül lefagy, esetleg fél vele beszélni személyesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik, de ez azért elég nagy baj.
2010. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lefagy ?XD nem tom biztos van:P nyilván való hogy minden hapi bátrabb ha a haverjaival szövegel vagy távolról mint ha 2esben :P elvégre haverokat ismered távolabbról pedig nem kerülhet olyan helyzetbe ami gáz lenne nem ?:P te is bátrabban szövegelsz bnőiddel mnit 1 hapsival :P


a lefagyás sztem erős

2010. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

metaforikusan értetem, hogy lefagy.... :)

18 éves a srác, csomo haverja van, meg persze lány ismeröse is, de amelyik lány tetszik neki, vagy amelyik lánynak ö tetszik (még, ha viszonozza is) ö akkor sem mer semmit mondani csak MSN-en keresztül

2010. dec. 12. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik ilyen...A legtöbb fiatal fiú ilyen kis félszeg, csak mindegyik msn-en tud vagánykodni és bohóckodni...

Én is ilyen voltam... ;)

Nem szégyen...Csak kellemetlen amikor egy lánnyal végre lehetne valami és ezért nem történik tulajdonképpen semmi...

2010. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Legalábbis ha tetszik neki a lány. Ha "szerelmes", akkor a legdumásabb pasival is előfordulhat, hogy izgul és zavarba jön. Vagy szimplán csak jó benyomást akar tenni, nem akarja, hogy véletlen rosszat mondjon, vagy a dumájával elijessze a lányt. :)
2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

12:33-as vagyok

Jó persze, ha teljesen kuka lesz, az tényleg gond. Elvégre a fiúnak kéne kezdeményezni, vagy mi a szösz.

2010. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
22 f vagyok ...es nekem is ez a problemam .... messengeren orakat dutok dumalni ... de eloben foleg ha eloszor talalkozok a lannyal hiaba beszltem akar fel evet is elotte vele mesen.. meg szinte meg sem tudok szolani ...hirdelen minden elrepul amit mondani szeretnek :( ... meg nem volt baratnom altalaban ... mindig csak baratnak szoktak elfogadni :(... de egy ido utan altalaban elmulik mindig ...de akkor mar minidg keso akkora mar be lettem skatujazva :(
2010. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
a halgatasra ertettem hogy elmulik
2010. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb. én is ilyen vagyok ...
2010. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mit értesz pontosa lefagyás alatt?

Elkékül,kiírja hogy:Windows is shuting down...,és leáll.

2012. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!