Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy néz ki szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy néz ki szerintetek egy olyan srác aki "menő" és aki ad magára? Aki igazán bejön nektek és vonzónak találjátok mint pasi? Kort és normális választ kérnék.22f

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni azért h ilyen legyen egy srác?
2010. dec. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A külső már miért tenne menővé?? Ja és mindenkinek más a menő...
2010. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha minőségi cuccokat hord, ápolt, drága órája van és sugárzik belőle a sikeresség

de ez csak külsőség, a belső már lehet ennek a gyöke is

2010. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most keresgéltem egy picit, és például ez a ruci nagyon bejön: [link] (meg a pasi is :) )

(a posztban lévő öltözködési tanácsok is hasznosak)

29

2010. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez személyiségtől függő. De nem a külső a legfontosabb.Ha sok ember ismeri,sok barátja van,Jó a szövege,el lehet vele beszélgetni,és nem idiótáskodik,és ne legyen beképzelt!
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Legyen stílusa. Ez lehet olyan elegánsabb is akár, mint a belinkelt képen, de lehet deszkás, vagy bármilyen csak vmi legyen. Szóval ne anyuci öltöztesse. Nekem is van olyan fiú haverom aki nem lenne rossz pasi, de mindig anyukája veszi a cuccait és ez meg is látszik.

Nem is tudom ezen kívül, fontos lehet még az, hogy mindez a stílusához és korához is illő legyen. Pl van olyan ismerősöm, aki öltönyben jár, ez a munkájához tartozik, ügyvéd, 27 éves és hétköznapokban is ilyen kicsit elegánsabb ing + mellény típusú öltözködése van. Ez neki nagyon jól áll, mert amúgy is ilyen úriemberes modora van. De van olyan haverom is, aki 19 éves, most kezdte az egyetemet és gimi utolsó évében volt hogy hétköznap öltönyben jött suliba. Egyrészt nagyon kilógott a sorból, igaz, hogyha kiragadtuk volna a tömegből és berakjuk egy stúdióba egy fotózásra akkor baromi jól nézett volna ki, de abban a közegben nem, ráadásul majmolásnak és nagyképűsködésnek hatott az egész. Nagyon erőltetett volt.

Szóval a lényeg, hogy valahogy a saját személyiségedet tükrözze. Az hogy egy lánynak ez éppen mennyire tetszik az a személyiségétől is nagyban függ. Pl nekem tetszik, ha kicsit sportosan öltözik a srác, és figyel a kiegészítőkre is, jól megválasztott sál, sapka sokat dob az összképen. Nekem mindemellett azt is mutatja, hogy figyel a részletekre és ez nekem imponál. De mindenkinek más tetszik.

Remélem tudtam segíteni:)

19/L

2010. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!