Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az a maximális pocak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a maximális pocak, ami még elfogadható egy fiún?

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam már, és kiváncsi lennék még kb mennyit kéne még fogyjak ahhoz, hogy legyen rá esélyem, hogy egy 16 éves lányt meghóditsak. f/17/171cm/80kg

Gondolom van helyesirasi hiba, s ezert elnezest kerek.(tudom, hogy sokan szeretik ezt fikazni:P)


2011. jan. 4. 15:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13/F/170/63 és még én is kövérnek érzem magam
2011. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön a pocak. A magasságodhoz viszonyítva talán még adhatnál le pár kilót, de nem tudom, milyen az összkép. Ha meg akarsz hódítani egy normális lányt, az olyan szavakat, mint "fikázni", hanyagold, kérlek.
2011. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de engem is érdekelne 1-2 lány véleménye :)

Amúgy én 16/f vagyok 190 cm körül és 83 kg ;) és sztm én sem vagyok sovány :/

2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

alapból ha valaki szeret vagy szereted akkor k.rvára leszarod -.-' ezen gondolkozz el..


én 191cm 74kg 16/F

2011. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

cuki, csak nem látszik jól, de biztos jó :D

[link]

elmegy/cuki [link]

sok

[link]

ez sem tetszik, egy pasinak legyen kis pocikája :)

[link]


21/l

2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
nem csak az a lényeg hogy hány kiló vagy hanem az alkatod is fontos lehet hogy csak nehéz csontú vagy én lány vagyok és 16/ 172 / 70 kg és vékony vagyok! nem mondom hogy pálcika de nem nagy a seggem se a combom se a hasam
2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A párom is olyan magas, mint te és olyan 84 kg körül van. Én nem bánnám, ha még szedne fel egy kicsit. :)
2011. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16:14-es nagyon jól illusztrálta! MIndenben egyetértek, és sztem a legtöbb nő is!
2011. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs "melle", addig oké. :D


17/L

2011. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Szerintem ez a súly még nem vészes és attól is függ h h oszlik el de gondolom neked a hasadon van azért írtad így. Ez valóban nem vészes súly még pasinál. DE SEMMIKÉPP NE HIZZÁL :) hidd el jobban fogod érezni magad :D de rossz közérzeted ne legyen mer még biztos jól nézel ki
2011. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!