Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves magas, masok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves magas, masok szerint jóképű fiu, kocsival, jo meloval de. Nem a lányoknak beszolos tipus, inkabb visszafogott, hogyan találhat magának egy csinos, kedves lányt a mai világban?

Figyelt kérdés
Rövid leirás:Vicces is vagyok, társaságba is járok,sok hobbym van, de sajnos gátlásos vagyok és amig egy lány nem mosolyog rám, addig nincs merszem leszolitani.Igaz voltak probalkozások,sajnos jópárszor elutasitas lett a vége...csak azok a csajok jönnek össze akik nem tetszenek...
2011. jan. 8. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedben ott is van a válasz.Nem ellened irányul, de kit érdekel, hogy van kocsid, meg jó melód?? Nem így kell ismerkedni, akinek megtetszel, nem az anyagi javaidba szeret bele, hanem beléd(jobb esetben).Légy nyitott, és ne add fel, az a lényeg, ismerkedj neten, vagy akárhol ha már személyesen csak elutasítás van, de anyagi helyzetedet ne hangoztasd soha, lehet ez az ami elriasztja a lányokat.
2011. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Fel nem foghatom, hogy mi köze az autódnak és az állásodnak a csajozáshoz. Ez annyira primitív...

Ez olyan kb., mintha egy csaj odamenne hozzád, hogy "figyu ennek és ennek tanulok, tudom, hogy jó anya lennék..."

Ugye, hogy gáz?... Ezt megérzik rajtad a lányok.

Azt is, hogy feszült vagy, rágörcsölsz a dologra.

Amíg így állsz hozzá a dolgokhoz, nem sok esélyed van, hogy egy normális csajt kifogj:(


Ma már a legtöbb lánynak ha a világ legszebb dolgait is mondod, nem vesz komolyan.

Elő kell hoznod a csajból (!) a vadászösztönt. Mi is szeretünk ám trófeákat gyűjteni...


De ez nem azt jelenti, hogy vedd semmibe, használd, és dobd el...

Érted, mire gondolok?...

Meg kell találnod egy egészséges egyensúlyt.

Azt meg felejtsd el, hogy az életre egy matekpéldaként tekintesz...

2011. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod.Az az igazság, hogy nem szoktam lányoknak hangoztatni az anyagi helyzetemet, habár hozzászoktam már hogy a csajok többsége megnézi anyagi helyzetedet(ez csak mellékes volt).A probléma inkább ott van hogy a csinos lányok nagydumát akarnak és hatalmas önbizalmat a fiu részéről.Ha megérzik hogy magabiztosságod velük szembe nem éri el az elvárt szintet(mivel nem csajoztam orrvérzésig),a dumád nem szalonképes...csak egyszerü...máris nem vagyok jó nekik...
2011. jan. 8. 14:28
 4/22 anonim ***** válasza:
jah ez telleg szarugy haver, hany csajod volt eddig?? oket, hogy sikerult felszedni?
2011. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Látod Clau20, pont erről beszélek:


"Ma már a legtöbb lánynak ha a világ legszebb dolgait is mondod, nem vesz komolyan.

Elő kell hoznod a csajból (!) a vadászösztönt. Mi is szeretünk ám trófeákat gyűjteni... "


Sajnálom a félreértést a pénzzel, azzal csak azt akartam érzékeltetni, hogy kiharcoltam magamnak dolgokat az életben (amugy se hozom elő lánynak ezt a témát).Szoval a csajoknál az van hogy nem elég önmagadnak lenni, kell egy kis "csajozos figura", ami nálam csak eröltetve menne és erre meg ráéreznek a csajok.

2011. jan. 8. 14:35
 6/22 A kérdező kommentje:
Voltak barátnöim...netten ismerkedtem, vagy bemutattak nekem ismerösök, vagy kolleganöm akit sikerült megfüzni, egy olyan alkalommal amikor én is olyan hangulatomba voltam, vagy olyan csajt aki a társaságba volt az asztalunknál.Tehat nem vagyok a legfélénkebb, hóditottam én is, de inkabb olyan "light"-osabban.Sokszor az igazán klassz csajok más asztalnál voltak, vagy utcán vagy buliba, és itt már nehezebb a leszolitás számomra.
2011. jan. 8. 14:44
 7/22 anonim ***** válasza:
rúgjál be és úgy szólitsd le.
2011. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt észrevettem én is, hogy az alkohol segit,de még annyira nem rugtam be :))
2011. jan. 8. 15:02
 9/22 anonim ***** válasza:

ejj és biztos, hogy JÓ csajoknál próbálkozol?...

Hozzád nem biztos, hogy a miniszoknyás bombababák valók...:)

Nekik általában az a pasi kell, aki mellett kellően kényelmesen hülyék lehetnek...


Ezek után szinte biztos vagyok benne, hogy nem jó ajtón kopogtatsz...


Tedd helyre magadban a dolgokat. Milyen lányt szeretnél és mire?.

Akkor őszinte lesz a közeledésed.

Ha csak szexre kell, őszintén vállald fel.

Ha komoly barátnőt akarsz, szintén.

De általában nem ugyanaz a kategória ez csajokban...:)

2011. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát nem plázacicákra vadászok, tudom mivel jár az ilyesmi.
2011. jan. 8. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!