Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves férfi és 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi és 17 éves lány. Létezhet kölcsönös szerelem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A koromnál érettebb vagyok. A barátaim többsége 24 év felett van. Ez senkit nem zavar.

Hónapok óta beszélgetek, találkozgatok társaságokban egy férfival (szüleim is ismerik). Nagyon jól kijövök vele, mondhatni ugyanaz a világnézetünk. Csak a napokban derült ki, hogy hány évesek vagyunk - fiatalabbnak, öregebbnek néztük egymást.

Tudom jól, hogy ő már elköltözött otthonról, dolgozik és sokkal tapasztaltabb, mint én szülőkkel élő gimis... Ebből gondolom, hogy az orromnál fogva tudna vezetni, de azon is gondolkozom, hogy talán létezhet az is, hogy kölcsönös a tetszés...

A szüleimnek még nem mertem elmondani, mert nem tudom hogyan fogadnák. Bár nem olyan régen, amikor beszélgettem velük, azt mondták, hogy tíz év korkülönbség szinte semmi... Akkor mit számít az a pár év? :) Sajnos lehet, hogy ők ebben a helyzetben nem így gondolkodnának.

Legyetek szívesek segíteni próbáljatok és csak finoman osszatok, nagyon érzékeny vagyok! :) Előre is köszönök minden kommentet.


2011. jan. 10. 23:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%

Szerintem lehet köztetek szerelem, én egy 15 éves lány vagyok és egy iszonyat dögös 28 éves pasiba vagyok belezúgva totál, bár ő ezt nem tudja...

Na mind1 a lényeg hogy próbáld meg :) hátha még jól is elsülhet a dolog

2011. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.

Azt elfelejtettem írni, hogy kort is írjatok legyetek szívesek! :) Köszönöm.

2011. jan. 11. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

1. hszelő gratulálok .. nem azt kérdezte hogy te melyik shodwer klubbosba estél bele .. hanem hogy lehet-e kölcsönös a szerelem :D

nyilván lehetséges :D mert semmi sem lehetetlen deeeeeee.. sztem rossz ötlet am 10 év nem sok :D de nem akkor mikor még 2x 10 éved sincs :D ilyen alapon akár 7 éves pasid is lehetne :D 31 évesen már nem sok :D + azt mondod tapasztalatlan vagy akkor meg pláne nem tom én valahogy nem tudok hinni az ilyen tündérmese szerű dolgokban mint a rendes pedofil ..XD és társai :D [k ezt picit el túloztam :D]

lényeg az hogy SZTEM persze lehet én vok a hülye, nem jönnél ki jól a dologból


19F

2011. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

persze akár össze is jöhet mind kettőnek van kockázata nem ? és ezt a döntést kétlem hogy pár nethuszár javaslata alapján kellene meghozni :D

http://www.youtube.com/watch?v=hXNiOSGcfgs&feature=BF&list=M..


19F

2011. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom: én 24+csajszi 17 (szintén komolyabb értelmi szinttel) = egy nagy semmi. Nekem nem ment, pedig itt még annyi különbség sincs. Nekem kell, hogy a csaj dolgozzon, tervezzen, stb. De ez én vagyok, más meg más.
2011. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így van. Két különböző egzisztencia üti egymást. És ez hamar ki fog ütközni a kapcsolatban is... Egyik családot akar másik csak azt, hogy szeressék. Egyik babát akar a másik örül ha kijárja a sulijait. Egyik már külön él másik még csak egy hónapot sem volt távol otthonról... Egyik az életét tervezi, hogy hogyan legyen tovább, míg a másik viszont még el sem kezdte azt, avagy már rég benne van mélyen...

Itt nem a tapasztalat a lényeg.. Az egy dolog. Nem az számít, hogy hány éves vagy hanem hogy mennyit éltél belőle.. Így lehet, hogy különösebb tapasztalati különbség nincs két ember között akik között akár 10 év is van, de az egzisztencián nem lehet változtatni. Illetve azokon sem amiket leírtam.. A kor mellé járó igényekkel, elvárásokkal.


Ui.: Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy nem lehet belőle szerelem. Csak azt, hogy csak addig fog tartani amíg az tart. Utána vége. Szóval hosszú távra semmi szín alatt nem tervezendő egy ilyen kapcsolat. De ezt biztos tudják azok akik már voltak szerelmesek vagy esetleg hasonló cipőben is jártak már...

2011. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerelem? azt nem tudom...de bizalmas, kellemes kapcsolat lazán... nekem 17 évesen volt egy 31 majd ugyanennyi idősen egy 34 éves partnerem, bár szerelem nem volt köztünk, de nagyon élveztem a velük együtt töltött időt, ami nem csak szexből állt hanem nagyon sokmindenből :) Sosem veszekedtem velük és az elválás sem volt fájdalmas, meg tudtunk beszélni mindent barátilag, emberi módon. Később, úgy tudom, mind a ketten hozzám hasonló korú lánnyal kezdtek új, és komoly párkapcsolatba, amiben megjelent a szerelem is :) Szóval lehet... csak vigyázz, mert sokan vannak, akik csak egy fiatal puncira vágynak, semmi többre.


21/L

2011. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kölcsönös szerelem? Nem. Max izgalom az elején, de teljesen más életszakaszban vagytok, teljesen más elvárásokkal. Túl fiatal vagy még ehhez.
2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen sok negatív komment jött itt :o

Máshol meg mindenki azt írja, hogy persze, próbáljátok meg, miért ne?

2011. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én ha válaszolok ilyen vagy ehhez hasonló kérdésre mindig is ugyan ezt írom le csak más szavakkal. Sosem helyeslek. És mindig előjövök azzal, hogy nem mind1, hogy hány évesen van köztetek 10 év korkülönbség.
2011. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!