Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg "igaz", hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "igaz", hogy ha görcsösen keressük a szerelmet, a barátnőt, akkor nem fogjuk megtalálni? 20/F

Figyelt kérdés
Én tényleg görcsösen keresem, mindenkiben a leendő barátnőmet látom.....
2011. jan. 12. 20:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Nem igaz...

De semmi értelme és csak roszabb lesz.

2011. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Te válaszoltál az előbb az én kérdésemre?
2011. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne némi igazság. Mert megérzik ezt mások is...
2011. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem, miért?
2011. jan. 12. 20:21
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
21/F vok én ugyanezt teszem interneten, de már 9 csajnál mondtam kudarcot...egyszerűen nem tudják komolyan venni a netes ismerkedést, ezt élőben kell...oda meg kell pénz is persze, hogy elmenj ide oda városba bulikba vagy akárhova iskola közelbe....ami van.Mindenki azt mondogatja nekem hogy akadhatna mind a 10 ujjamra stb, és krvára felhúznak ezzel,mert semmi nem jön össze....francba...a lányok nagy része a metro szexuális fiúkra bukik cimbora vagy pedig akinek van pénze gazdag és van autója, de ha nincs autója akkor legyen pénzes, és ha pénzes akkor legyen metro szexuális.Én bele fáradtam ezekbe, holnaptól nem netezek, mert 1 hete felsem állok a gép elől egész nap hogy megtaláljam az igazit, de ez akkora hiábavaló munka hogy csak a...keresheted az igazit mivel én is ezt teszem de kicsi az esélye annak hogy sikerül....ez az én véleményem, sokat változott a világ, mocskos lett és a nők nagy része ilyen lett.Tisztelet a kivételnek.Bár nagyon kevés kivétel van.Ha metro szexuális vagy akkor ne parázz :D....na mindegy én nekem elegem van...keresheted görcsösen de ha egyszer majd beképzeled a csajról mint én, hogy első benyomásra elhittem hogy együtt leszünk, mert úgy beszélt velem, akkor ha nem így lesz , olyat fogsz csalódni hogy gyakorlatilag, te is itt kötsz ki ahol én.
2011. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Beképzelni nem szabad semmit sem, csak ha van b terv.
2011. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Én is a neten kerestem mostanában bnőt, de hát...:) nem sok sikerem volt. Még társkeresőre is regisztráltam, leveleket is írtam de semmi értelme. Tudom én, hogy élőben kellene ismerkedni de hát az a fránya önbizalom.....:(
2011. jan. 12. 20:28
 8/42 anonim ***** válasza:
Megérzik ha görcsös vagy, és attól menekülnek azért nem fog összejönni semmi, úgy kell csinálni, hogy nincs veszteni valód, csak lazán... jobban szeretik:D
2011. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de amikor a legjobban szerettem volna összejönni valakivel, akkor sosem jött össze. Amikor úgy voltam vele, hogy nem érdekel a dolog, akkor meg mindig megtaláltak a pasik.

Szerintem azért lehet, mert ha az ember nagyon akarja, akkor képes annyira rágörcsölni, hogy már nem lesz természetes a viselkedése, az meg nemigen jön be senkinek se. (Tisztelet a kivételnek, ha van olyan.)

2011. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem nagyon értem, hogy mit akarsz ezzel mondani....
2011. jan. 12. 20:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!