Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha nagyon bejön nektek egy srác, és már nagyon vágytok rá, teljesen mindegy, hogy milyen szöveggel megy oda hozzátok? Mehet akár béna dumával is csak lényeg, hogy lépjen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem mindegy... Hiába jön be, ha mondjuk kiderül a szövege alapján, hogy totál paraszt vagy buta vagy ilyesmi...
2011. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha-aha értem. Bár én azt vettem észre a parasztságot is díjazza sok csaj. Sokaknak mintha jó lenne, ha csúnyán beszélnek velük.


És mondjuk a félénkebbekkel mi a helyzet? Aki nem paraszt, viszont nehezebben megy oda?

2011. jan. 22. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát inkább nehezebben jöjjön oda, mint bunkón beszólva.
2011. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hello!

Szerintem amit te parasztnak gondolsz az inkább pimasz. És a pimasz és a paraszt között csak egy árnyalatnyi különbség van és mégis tök más. Szerintem a paraszt szöveg nem jön be a lányoknak, viszont a csipkelődös pimasz az igen.

2011. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne várj őszinte választ a lányoktól! A reális válasz: igen.
2011. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem mindegy hogy jön oda hozzám valaki. Ne legyen paraszt, de legyen egy ici-picit csipkelödő, humoros. Ne legyen nyomulós, de mégis ő hódítson meg:) De ha buta, vagyha túlságosan azt hiszi, hogy nyeregben van nálam bármilyen jóképű is rögtön repül:D


L/19

2011. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon bejön, nagyon vágynak rá, és most akar odamenni a pasik, akkor nem is ismerik egymást... Ergo a csajnak megtetszett a külseje, és utána hozzárendelt még személyiségi jegyeket, vagyis kialakult egy plátói-féle szerelem. Ergo ha bénázol, akkor lerombolod azt a képet, amit ő hozzárendelt a kinézethez, és igen, el lehet vágni magad ezzel...
2011. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, ha a félénksége miatt esetleg "bénának" tűnik, ha közben tudom hogy normális és intelligens. Márpedig ha "nagyon vágyom rá", mint ahogy a kérdésben írod, az azt jelenti hogy ismerem már valamennyire, és meg tudom ítélni hogy nem egy síkhülyével vagy egy bunkóval van dolgom.

Szóval ha csak annyi a probléma, hogy nem túl magabiztos és elizgulja a szövegét, az abszolút nem baj nálam - valószínűleg azért, mert nekem sincs túl nagy bátorságom ilyen helyzetekben, és tudom milyen érzés, még akkor is ha fiúknál ezt cikinek tartják sokan...

2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia te rusnya szajha / Szia szép lány .... Na melyiket választanád kérdező ? Nem mind1 mit/hogy mond ...!
2011. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Béna szöveg alatt azt értettem, hogy a srác nem egyből úgy megy oda, hogy meghódítja a csajt, hanem előszőr még esetleg tök más szövegekkel

Például ha egy suliba járnak: megkérdezi milyennek találja az iskolát a lány stb... nálam ez számít béna szövegnek. Viszont parasztságról szó sincs, végig próbál talán túl jól és tisztelettudóan is viselkedni a lánnyal és igen jól néz ki. a lány külsőre megzabálná a srácot.


ilyen fiúra gondoltam a kérdésemben, nem tudom miért kanyarodtatok el a parasztok felé.... talán mert a legtöbb pasi paraszt!? mondjuk ebben talán van valami

2011. jan. 24. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!