Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srácoknak mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak mennyire fontos a női mell? Tényleg sokat számit a mérete? Amugy meddig nő az ember melle? És az igaz hogy ha maszírozzuk, akkor is nőhet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem épp annyira fontos nekik a női mell mérete, mint nekünk a péniszük mérete.


Nőhet tornától. Ha hízol. Terhesség alatt. Maga az érés olyan 24 éves korig tart, addigra nagyjából eléri mindened a végső méretét.

2008. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vannak olyan pasik, akiknek fontos és vannak olyanok, akik nem tulajdonítanak neki nagyobb figyelmet. Embere válogatja, ízlés dolga.
2008. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Majdnem minden pasi el va ájulva a nagy mellű nőktől. De én úgy gondolom, hogy ha végülis szerelmes lesz az illető, egyáltalán nem fogja érdekelni az,hogy most nagy-e avagy kicsi a partnere melle. Azt fogja szeretni ami van.

Azén barátom pl azért szereti nézni a nagy melleket, de nem győzi hangsúlyozni, hogy én mellemet nagyon szereti olyannak, amilyen. Pedig én aztán nem vagyok megáldva valami hű de nagy domborulatokkal.

Én úgy gondolom, hogy nem a mellmére a döntő egy kapcsolatban.

2008. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

én srác vagyok, és csak ugy elárulom, hogy elöbb az arcot nézzük utána a popsit.és ha igazán érdekel minket egy lány természetre aranyos kedves és jokat lehet vele dumálni akkor még az sem számit hogy nem néz ki lyan jól, a mell szinte a legutlsó helyen van, és nem is a mérete számit hanem hogy formás legyen, ne lógjon meg ilyesmi, sokat dumálunk erröl haverokkal és ez nem csak az én véleményem.

persze vannak olyan srácok akik a nagy melleket szeretik de nagyon nagyon nagyon kissebbségben vannak akiket ez érdekli.

2008. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóhoz csatlakozva én is csak megerősítem hogy egy szép arc sokkal fontosabb mint egy nagy mell, én személy szerint nem is komálom a nagy mellet mert megereszkedik, inkább a kézbeillőt! Egy mellen nagyon jól mutat ha határozott kontúrú szép bimbó van az ellensúlyoz bármit! Különben azt hogy működni fog e a kapcsolat úgyis a csaj hozzá állásán múlik, meg én inkább a természetét, az eszességét fürkészem egy lányon mert jótermészetű okos és határozott csajt sokkal nehezebb találni (mellesleg ezen változtatni se lehet ha már egyszer kialakult) mint cicababát, és általában ezek a legostobábbak! Szvsz aki hosszútávra épít annál nem számít.
2008. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem minden srácnak fontos a mell mérete.Nem minden pasi van túlzottan oda a mellekért.Igaz,van aki az szerint válogatja a csajokat.Az én párom seggpárti.A maszírozástól nem nő,mert akkor nekem már óriási lenne a mellem,de még mindig kicsi :)!
2008. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Pasi vagyok és számomra fontos egy nőben, hogy nőies legyen! Ez sok mindenben ki mutatható! Egyéniségtől független! Mindegy, hogy nagy a mell vagy sem! De szerény személyem szenvedélyesen rajong az eredeti (nem mű)kerek formákért és ez a művészi kreativitásomban is na meg a szexuáis vágyaimban is ki mutatkozik! Persze a nő, nő attól is ha kisebb a melle és lehet igazán sexy! Sőt...

15. éve házas vagyok és hozzá szoktam párom méreteihez és még mai napom is borzalmasan fel tud izgatni Csodás kebleivel! Sajnos én egy ilyen pasi vagyok ki rajong a gyönyörű eredeti keblekért, dekoltázsért! Meddig nő az nem tudom! Amúgy pasia válogatja, hogy mit szeret a nőkben, vagy a partnerében!!! Szerintem attól, hogy maszírozzuk nem nő a mell!

2008. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
legyen mit fogni de az undorító amikor túl nagy és lóg
2009. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Én megmondom neked az őszintét srác fejjel, én nem azt mondom hogy most már mindennap tegyél félre mell műtétre, elárulom neked nem nagyon fontos hogy nagy melled legyen, ha nem is nagy legyen formás és ne lógjon, de egy srác nem a mellét nézi egy csajnak, ha valaki azt teszi még nem volt nővel. A srác 3 dolgot néz meg egy lányon először az arcát, itt fontos az ápoltság, mert ha ragyás a feje a lánynak az nem túl vonzó, a hajadat is megelhet csinálni szépre, sokat számít mennyire vagy ápolt, 2.-ik a teste, itt nem csak a mell és a fenék ha úgy általában minden, nah ez viszont nem adottság ha jó testet akarsz akkor mozogj sportolj, tovább élsz, jót teszel vele egészségednek, és jó lesz a közérzeted ha alakod jó lesz, nem azt mondom foggyá le 15kilóig hanem csak mozogj ne izmosodj mozogj, egy mert feszesebb lesz a feneked és ha lóg is a melled a zsírszövet eltűnésétől vissza áll(hat) de jót tesz mindennek. A 3.-ik pedig az hogy kicsit körbe szaglássza, ha lány túlzásba viszi a szépítkezést, olyan ruhát vesz fel, ugrik mint a kiskutya arról általában (még ha nem is igaz)leró hogy több dákészt fogott már mint kilincset, ez számomra nem vonzó más számára igen de ő nem azt fogja látni hogy milyen egy nő hanem hogy ezt meghúzom, utána dolgom nincs vele. Aki így viselkedik játsza a könnyű prédát azt mutatja magáról az ne várjon sokat az élettől. De , kicsit elkanyarodtam, ne a melled határozzon meg hanem saját magad, az a lány akinek nagy melle van és ezt iteszi ország világnak a olyan is, nem baj ha kicsi a cicid ha lesz egy normális kapcsolatod nem fog semmit változtatni rajta!
2010. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon. Köszi szépen :) Igazad van teljesen, és jól látod a dolgokat :) Puszi neked :*
2010. jan. 21. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!