Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti elfogadnátok/mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elfogadnátok/mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne hogy a barátnőtök/kiszemeltetek lolita?

Figyelt kérdés

Nem járok ilyen ruhákban hétköznap, csak hétvégenként, meet-ekre veszek fel ilyet (meet->amikor a loliták találkoznak) Tehát ha csak úgy megismerkednél velem, akkor nem az lenne az első mondatom, hogy "szia, lolita vagyok és csak e körül forog az életem" hanem csak néhányszor szombat délután elmegyek 1-1 meetre mert nagyon tetszenek a ruhák. Hétköznap "normális" ruhákban járok. Aki nem tudná hogy mi ez: [link]

néhány kép: [link]

[link]

[link]


2011. jan. 27. 18:33
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Van pár oldala a személyiségemnek, és ez az egyik.
2011. jan. 27. 18:35
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Azt, hogy nevetséges..lolita:D
2011. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőm, vagy kiszemeltem hagyja h néhanapján lefotózzam, vagy vele tartsak, akkor miért ne? ez a hobbid és kész.. :)

amúgy a korodat megkérdezhetem?

2011. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. jan. 27. 18:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik!Nem zavarna,mindenki olyan egyforma az utcán,végre vmi ami kitünik,én is elég extrémen öltözködöm,sokkal könnyebb beszélgetni az ismeretlen emberekkel,mindíg van vmi megjegyzésük,hogy jó vagy rossz az meg hidegen hagy!:DÚgyhogy csak így tovább,ha neked tetszik akkor ne érdekeljen mások véleménye,mindenki felfedezhetné a divatot,mindenki lehetne kicsit beválalósabb,sokkal szívesebben mennék végig az utcán munkába menet,de mindenki olyan "szürke".
2011. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ugyan én lány vagyok, de szerintem nincs ebben semmi rossz. mindenkinek van valami hobbija, valaki teniszezik, más fotóz, te ezt csinálod. szerintem ez oké, legalább érdekel valami, nem csak tengődsz a világban mint sok fiatal
2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, régebben hasonló stílusban mozogtam, bár 1 fokkal talán szolidabban, és azt vettem észre, hogy a legtöbb fiúnak nincs különösebben ellenére ez a stílus. Vicces mód nálam technosok meg rapperek is bepróbálkoztak, hiába volt rajtam bakancs meg hasonló stílusú ruha. (Nem fikázásból írtam a stílusokat, csak tény és való, hogy az ilyen stílusú emberek eléggé különböznek a fent említettől)
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Funktasztikus ***** válasza:
Kérdem én mit mondsz?
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi gond ezzel a stílussal. Mondjuk nem mindegy, hogy melyik válfaját gyakorlod. Mert van köztük ami szerintem tényleg jó és tetszik, de van olyan is, ami ... nem igazán nyerte el a tetszésemet.

De alapvetően öltözködj úgy, ahogy akarsz. Magyarország ilyen szempontból sajnos nagyon sivár. Mindenki felvesz egy farmart meg egy szürke pólót és kész. Pedig sokkal érdekesebben is lehet öltözködni...szóval szerintem te jó úton haladsz!

2011. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhe (nem rózsaszín, nem 10000 masni...) sweet lolita és főleg classical lolita körökben mozgok.
2011. jan. 27. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!