Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány leszbikus egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány leszbikus egy kicsit?

Figyelt kérdés
Lányokhoz szól a kérdésem elsősorban. Elsősorban bulikban de néha a hétköznapokban veszem észre, hogy a lányok a kelleténél s jobban vonzódnak egymáshoz. Közvetlen környezetemben látom milyen nyíltak egymás felé a csajok, kissé ittasan megkérdezik akar-e a másik smárolni és meg is teszik. Lányok, általában mennyire vonzódtok egy másik szép csajhoz, és mennyire egy-egy buli közepén, mikor már van bennetek?
2011. febr. 1. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én olvastam régebben h minden lánynak van olyan időszaka amikor vonzodik a saját neméhez!!!

16/f

2011. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én egy lány vagyok,de azt hiszem ebből a fejlődési szakaszból kimaradtam.És már nem fogom bepótolni.:-))
2011. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Állítólag igen. Sőt, mindenkiben, nemtől függetlenül benne van a biszexualitásra való hajlam. Hogy igaz-e, azt nem tudom, minden esetre amikor a csajok a partikon egymással r!banckodnak, azt nem nevezném leszbikusságnak, mert távol áll tőle.
2011. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint vonzódom a lányokhoz is. :$:D
2011. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Egészséges hetero csaj nem vonzódik a saját neméhez semmilyen formában, így én sem.
2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a baromságot valami idióta, egyetemről kirúgott pszichiáter hallgató találta ki. Egészséges heteró ember - legyen fiú, vagy lány - nem vonzódik a saját neméhez. Az meg, hogy csak kíváncsi volt, meg a többi szánalmas érvelés, pedig szimpla önámítás.
2011. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

én masszív hetero lennék :D

de ugy eszembe jutott már hogy: lol milyen lenne ha buza vagy bi lennék :D

2011. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
67%
Már nem azért. Én a pasikhoz vonzódom, mégis volt már olyan, hogy egy buliban smároltam egy barátnőmmel.
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Templeton Peck ***** válasza:

Pro: mindenkibe van kíváncsi hajlam Freud bácsi szerint:)

Kontra: Anyám elmondása szerint sose jöttek be neki a nők!

2016. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!