Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác aki tetszik a suliban, de nem merek kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól? Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd le a melltartod:) Ám úgy, hogy beszélgetsz vele.
2011. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményezel, előbb-utóbb lenyúlja valaki előled aztán ennyi. Akkor már nem lesz választásod. Én ha csaj lennék akkor megpróbálnék vele szemezni vagy dumálni, és akkor úgy is lejön hogy tetszel vagy nem.
2011. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dumálnék én vele, csak nem nagyon vannak olyan helyzetek..

Csak néha látom a folyóson a szünetbe, úgy meg elég hülyén nézne ki ha csak egyszerűen leszólítanám.

2011. febr. 7. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj:) Ha nem beszélsz vele akkor mikor fogsz? Találj ki valamit.
2011. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De pont az a problémám,hogy nem tudom hogy milyen helyzetbe tudnék vele egyáltalán beszélni. :/
2011. febr. 7. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan ez volt velem is! Én elég félénk lány vagyok és és mindig csak szünezekben láttam a büfénél a fiút! Nemtudtam, hogy hogyan kerülhetnék vele kapcsolatba de aztán felvettem msn-re és beszélgettünk de élőben meg nem beszéltünk mert féltem vele beszélni :$ aztán egy idő után osztálytársaim elkezdték kérdezgetni tőle h tetszek e neki és ő azt mondta, hogy igen :D egy idő után beszéltünk élőben is ez kb 1 éve kezdődött el..egy idő után a kapcsolatunk megint olyan semilyen volt de ebben közrejátszott a nyáriszünet is mert nem beszéltünk meg nem láttuk egymást..de megint nagyon jóban vagyunk és kb 1 hónapja szájrapuszival köszönünk egymásnak és nemrég már smároltunk is :$ bocsi h leírtam most ezt a aztorit csak gondoltam így látod h mi lehet a következmény :) persze ez elsülhet ellenkezőleg is :S

nah sok sikert :)

2011. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fiú vagyok,és volt már ilyen alkalmam hogy a lány jött oda hozzám!A fiunak ezkell: Mindig mosolyogj rá,kacsincs:)ha már ismeritek naggyábol egymást,puszild meg,ölelgesd,nézz rá kedvesen..
2011. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rám kacsintana egy lány rögtön elkapna a röhögés^^
2011. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom csak én fiú vagyok

Ha van valami ünnepség vagy valami ilyesmi állj oda mellé és akkor ott a téma is meg a helyzet is pl. farsang

2011. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!