Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az en szotaramban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az en szotaramban van a szerelem amit egy ferfi irant erzek, es van a szeretet, amit mindenki mas irant. Szoval, ha feltetel nelkul szeretek mindent es mindenkit, akkor mitol lesz kulonleges az amit egy ferfi irant erzek?

Figyelt kérdés
Ez a feltetel nelkuli szeretet dolog elegge osszezavaro. Ha szeretek valakit, akkor az termeszetes, hogy szeretnek vele lenni, nem? De akkor mar szeretnem az ideje egy reszet. De akkor meg mar onzo vagyok, es birtokolni akarom? Akkor szeretem feltetel nelkul, ha elfogadom, hogy o nem akar velem lenni? De ha a faj a dolog megis, akkor mar nem feltetel nelkuli a dolog? Ha csak szo nelkul elfogadom, hogy nem szeret a masik, es tovabb lepek, szep eletet kivanva neki, akkor az nem szeretet, akkor nem is szerettem igazan? Ha szeretnek valakit talalni, aki viszont szeret, akkor meg nem vagyok kepes a feltetel nelkuli szeretetre?
2011. febr. 10. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet és a szerelem más. A szerelem önző.

A szeretet meg nem elég a szeretethez.

2011. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik nem szeret Téged, akkor el kell engedned. Az,hogy fáj őt elengedni nem jelenti azt,hogy nem szeretedet. Éppen az,hogy felülkerekedsz a saját érdekeiden a másik miatt, mégha belepusztulsz is, az a szeretet.
2011. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: És igen, a szerelem más, az keveredik a birtoklási vággyal is, és ez adja bele a szenvedélyt.
2011. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember testvéred, így szereted. Van akit jobban, mert közelebb áll hozzád. A férfihez vonzódsz testileg is, ezért más. Ha feltétel nélkül szereted és el tudnád engedni, az 2 esélyes. Szereted annyira, hogy a terhet elviseled amit a hiánya okoz, elengeded, hogy boldogabb lehessen mással. Ez iszonyú erőt és tiszta szívet feltételez. A másik esély, hogy nem szereted annyira nagyon. Ha szereted és szeretnél vele lenni, az nem birtoklás és nem önzés. Mindkét fél így érez. Inkább azt szoktuk használni, hogy "jó volt kicsit levegőt venni". Mutatja, hogy alapeset, hogy vágynak egymás közelségére.

Ne legyél ennyire szívbemarkoló, mert nem lehetek azzal a lánnyal, aki szintén így érez szerintem. Szétszed a helyzet és szinte könnyezek.

2011. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ment mindenkinek az zöld kéz.
2011. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!