Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot chaten és szexre vágyunk mind a ketten. Amúgy jókat dumálunk. Megyek hozzájuk. Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Bocsi, de ez elég hülye kérdés! Természetesen ne! No de ha már felnőtt érett nő vagy, akkor te magad is el tudod ezt dönteni. Ha tisztában vagytok vele, hogy mindkettőtök részéről, csak aszexről szól, esetleg, de én tuti nem tenném, de a te életed!
2008. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha mind a ketten erre vágytok , tetszetek egymásnak és ugy érzitek hogy nem fogjátok megbánni, akkor nyugodtan tedd meg.
2008. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jókat beszéltek és csak szexre vágysz, miért ne feküdnél le vele? De mivel még azt sem tudod ellenőrizni, te vagy e az egyetlen csetes ismerőse akivel szexre vágyik, komoly kapcsolatot ne remélj a fiútól.
2008. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatra vágysz vele akkor ne,ha meg szexre akkor nyugodtan,persze lehetőleg gumival, mert lehet hogy nem te vagy az egyetlen akit elhív magához.
2008. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha te is csak szexet szeretnél, akkor hajrá! De nagyon fontos, hogy ne érezz kötődést! Az ilyen előre megbeszélt egyéjszakás kalandok tényleg csak egy éjszakára szólnak! Ne várt többet!
2008. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod!Én nem mennék, de hát nem vagyunk egyformák.
2008. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!