Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak fél és nem mer lépni, vagy én nem adtam neki egyértelmű jelet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 3 hónapja rendszeresen msn-en beszélünk.De szinte nem telik el olyan nap,hogy ne beszélnék.Eddig összes 2x találkoztunk,azt sem mostanában.Elmondása szerint tetszem neki és nagyon kedvel.Pár hete megkérdezte,hogy mit érzek iránta,de akkor még csak barátként tekintettem rá és ezt meg is mondtam neki.Azóta nagyon megkedveltem és eltudom képzelni,hogy több is lehetne köztünk.Kérdezte hogy mikor találkozzunk és mondtam is neki egy időpontot,de aztán nem lett belőle semmi(nem miattam).Mindig azt mondja,hogy ő türelmes és tud várni...De mire akar várni?Vagy ez csak egy kifogás?Vagy az én hibám,mert azóta nem beszéltem neki az érzelmeimről?
2011. febr. 13. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy te is többet érzel, adj neki egy kis segítséget...
2011. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy neki egyedul(ami normalis ilyen helyzetben),de ha lepnel es kerdeznel tole konkret dolgokat nem veszitenel semmit...Talan akkor o is megkomolyodna es kialakulna valami


22F

2011. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!