Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után hogyan mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretnék vele többet találkozni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok
2011. febr. 19. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
"Nem szeretnék veled többet találkozni"
2011. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallod nagyon kedves voltál nagyon szépen köszönök mindent ,de sajnos szerindem ez nem jönne össze köztünk.

Illetve a randin is látszódjon rajtad illetve utalj rá ,hogy nem egy "fuckin' perfect"

puszi

18/F

2011. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Mondjad neki,hogy hívjon fel telefonon.Ha nem hív szerencséd van,ha pedig hív ne vedd fel,sms-re ne válaszolj.
2011. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél a pont. Az utolsó pedig valszeg lány, ez a módszer kb a legrosszabb.
2011. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pár nappal randi után ezt szoktam mondani vagy írni a lánynak: Örülök, hogy megismertelek, jól éreztem magam, de mást keresek.

(Az persze nem igaz, hogy jól éreztem magam...)

2011. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad taktikázni, meg kerülgetni a dolgot, attól csak tönkrevágod szerencsétlen srácot. Tapasztalat. Első voltam
2011. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek mész el randizni vele? Úgy fogja érezni, hogy van esélye és jobban kitolsz szerencsétlennel.... szerintem mond le és magyarázd el neki, hogy kösz de nem...
2011. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

utolsónak: azért mentem el randizni vele, mert nem ismertem. találkoztunk, de nem olyan volt mint képzeltem. ennyi:)

2011. febr. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!