Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj akivel amikor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj akivel amikor csak tudok msnezek.1ik alkalomkor megadta a tel. Számát de nem merem felhívni kicsit félek. Valaki volt már így ezzel? és ha igen h tudta legyőzni a félelmét? Am 17/F

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugi! szedd össze a gondolatokat! mi kapcsán tudnád elérni! hivd el vhova! mondjuk azt hogy ruhát szeretnél venni. és kérnéd az ő szakéleményét! aztán ha elmentek, fogd meg bátran a kezét.. pl amikor odahuzod valamihez! a lényeg h fogd meg a kezét, szemezz vele, nézz mélyen a szemébe és mosolyogj! aztán ha búcsú cvan adj az arcára egy nagy puszit, és nefélj megölelni! viszonozni fogja! ;)
2009. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóban igen, úgyhogy szépen bemeséled magadnak, hogy nem vesztesz vele semmit, am. ha esetleg egy suliba jártok, akkor menj oda hozzá és beszélgess vele szünetekben, de gondolom nem így van.
2009. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Gondoldd ki előre, mit fogsz mondani, és egy olyan helyen hívd, ahol csönd van, és nem figyel senki.:)

Szerintem a fiúk és lányok többsége így van ezzel, ha azt a lányt/fiút kéne hívni, aki tetszik neki... (legalábbis én így vagyok vele:D)

Nyugodtan hívd fel, nagyot nem éghetsz.;)

Tudtommal erre nincs semmilyen gyógyszer.:D

2009. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha bátortalan vagy akkor kezd egy sms-el

mert ha amikor csak tudsz beszélsz vele akkor gondolom te is és ő is komolyan gondoljátok!

és szerintem este egy jó éjt szép álmokat szerintem ez kedves tud lenni én örülnék neki :D

15/L

2009. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

... áruld már el, mi a jó fenének kell oda az az 'XD'? Esküszöm érdekelne, olyannyira értelmetlennek és szánalmasnak tűnik.


Mellesleg: ha megadta, le kell tudnod győzni a félelmed, különben nem lesz semmi. Állj úgy hozzá, hogy ha nem görcsölsz, akkor úgy is önmagad leszel... És megkedvel, akkor tök jó. Ha nem illetek össze, akkor pedig ennyi. Kockázat minden jóban van.

2009. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1ébként ez távkapcsolatnak harátolható be, a csaj kolis és ezért lenne jó mihamarabb felhívni. mert nekem az msn nem elég. (: és Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2009. febr. 15. 22:47
 7/8 anonim válasza:
jajmá :-) nem tudom hogy/miért/milyen indíttatásból adta meg a számát, de ha nem kérted, akkor valószínűleg nem véletlen. Egyértelmű: hívd el valahova: kávé/tea/mozi/vásárlás/kori. Érdemes akkor hívni mikor épp valami miatt jó kedved van. Ez telefonba is érződik. Viszont ha jókedved van és eszedbejut, h fel kéne hívni, hívd AZONNAL, különben izgulni fogsz, ha sokat gondolkozol rajta.
2009. febr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hívd fel, és kezdd azzal, h "nem tudom, mivel kezdjem" :D és aztán minden megy magától :)
2009. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!