Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (Huszon-éves korosztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (Huszon-éves korosztály) : Milyen számotokra az ideális pasi? Milyen pasival randiznátok szívesen? Mi az, amit legelőször megnéztek benne? Mi az, amit a legfontosabb jellenvonásnak tartotok benne?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Külső: összbenyomás a lényeg. Határozott kikötéseim nem nagyon vannak. Átlagos testalkat, rövid haj (nem vörös, mert az nem jön be). Hasonló magasságú, mint én (vmivel magasabb). Egyszerűen érezzek vonzalmat iránta.


Belső: megbízhatóság, határozottság, lehessen rá számítani, hűség, komolyság, magas érzelmi intelligencia, szeressen adni és ne érezze tehernek a szeretetem, a hobbijai és a haverok ne legyenek fontosabbak számára, mint én stb.


Mit nézek meg: testalkat, arc.


23/l

2009. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző lányzó szinte ugyanazokat írta ami Nekem is fontos. Részemről Én még hozzátenném, hogy legyen humoros, kicsit őrült, "dilis", fontos, hogy sokat tudjunk együtt nevetni mindenen. A másik még, hogy Nekem fontos, hogy erős jellem legyen ( Én is az vagyok), és kordában tudjon tartani, érezzem az erőt, a FÉRFIT!! Legyen mit tisztelni, becsülni benne! Léhűtő, munkakerülő sem kell!! Fontos, hogy szeresse, tisztelje a szüleit és az Én szüleimet!

Nagyjából ennyi..


Viszont mindenkinek más jön be.. ami az egyik embernek jó, az nem biztos, hogy a másiknak is az lesz!


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, 1. fontos a kéz: ne legyen kiszáradt, érdes, a körmök mindig rövidek és tiszták!!

A 2. fontos a szájhigiénia, fogak!!

A 3. fontos az intim higiénia!!


Ne nézzetek hülyének, hogy ezeket is felsorolom, hisz a legtöbb embernek természetes dolgok ezek, de higgyétek el láttam már csodát!! :S


Haven

2009. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is legyen titokzatos!Éreztesse valamilyen szinten,hogy tetszek neki,de ne legyen rámenős...Szeretek hódítani!:)Ezenkívül fontos,hogy határozott, magabiztos legyen, és hogy biztonságban érezzem magam mellette!Legyen jó humora, de ne csináljon mindenből viccet, törődjön velem!Kinézetre nekem nagyon fontos,hogy szép ajkai és fogai legyenek,illetve ápolt keze!A sportos alkatú férfiakat kedvelem, mert az se nem vékony se nem túl nagydarab!A kapcsolatban fontos,hogy bízzon bennem,és kellő "szabadságot" adjon!Persze ennek kölcsönösnek kell lennie!Ja!És a hosszú haj kizáró ok,mert az szerintem elég nőies!Nos, asszem leírtam a Drágámat!:)
2009. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos én biztos hogy nem tartozom az átlaghoz, de azért leírom mik a fontos dolgok nekem.

Külsőleg: kisugárzás, igényes, legyen szép arca, vékony, ne legyen izmos, ha lehet hosszú hajú, ne legyen sokkal magasabb nálam, alacsonyabb lehet. Ha kicsit lányos alkat akkor nyert ügye van. Ja és utálom az egyszerű öltözködést, mint pl. póló, farmer.

Belsőleg: legyen humora, kedves, ne legyen beképzelt, inkább legyen csendes mint az a nagyszájú fajta.


24/l

2009. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
hallod nőies pasi? :D Akkor már inkább miért nem nőt keresel?:D Ja annak nincs... :D
2009. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

most soroljam a nagy általánosságokat? megértő, türelmes, kedves, odaadó, lehet vele beszélgetni, van kedvem ránézni is, magas, okos, humoros, etc? Nem teszem.

Számomra a legfontosabb: a közös gondolkodás, a hasonló mentalitás, életszemlélet. Ha tudok vele tervezni, ha látok közös jövőt. És a belső értékei a külsőt is varázslatossá tehetik. Ha tudok vele beszélgetni, ha tudom "fárasztani" a legapróbb csipcsup dolgaimmal is, és a legnagyobb nehézségeimmel is. Ha nem csak akkor vagyok neki fontos, mikor együtt vagyunk, hanem akkor is, ha nem lehetek vele. És úgy érzem, h most ilyen embert találtam. Vagyis megtaláltam, akit kerestem.

Olyan sráccal randiztam mindig, aki tudta, h mit akar, az élettől, tőlem, a dolgoktól, ha volt elképzelése, és határozott véleménye. Szeretem a talpraesett, őszinte, ám mégis kedves embereket. A külsőnél meg igazából csak két szempont volt mindig: nem szeretem a mackós típust, mellettük épp h nem érzem magam biztonságban, feszengek, és azért legyen ha nem is magasabb, de egymagas velem. (Különben a többi mind olyan, h idővel széppé válik)

A sorrend, amit megnézek (ismeretlen srácban, mert ha korábbról ismerem, ilyenek nem játszanak)

1. szemöldök

2. szem

3. kéz(fej)

4. cipő. :)


A legfontosabb jellemvonás pedig: legyen férfi. De nem attól lesz vki férfi, ha kangörcse van, és minden lyukat megdug,amit csak talál. Hanem ha hordozza a férfias erényeket. Amikért az elmúlt századokban is oda voltak a nők. :)

2009. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!