Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a baratom most vagyunk egyut 2 honapja es ma is van a Szuletesnapom.. Mit ajanlanatok? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

:)Szoval nagyon sok dologrol beszeltunk megertjuk egymat,nagyon szeretjuk egymast,de a sexxel meg warunk...

De azert szeretnek neki neha neha egy kis meglepit,ha tlaakozunk,(o mar sokszor emlitette,hogy talan nem sokat tettem meg neki,hogy elhidje h merek kozeledni a testehez,persze ezt wiccnek szanta,de en elgondolkoztam rajta,es hogy birnam egy kicst kenyezteni,puszilgatason kivul(az mar benne van):)?Elore is koszonom!


2009. febr. 18. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha megtanulnál helyesen írni, sokkal nagyobb boldogságot okoznál neki!
2009. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdesem,de jolvan ha mar ilyenek vagytok,tudok helyesen irni,csak siettem...
2009. febr. 18. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
hát azért az olyanokat nem foghatod a sietségre, mint a: "csinalyak", "warunk", "elhidje", "wiccnek", "hogy birnam". Ez maximum a korod miatt lehet, ez esetben pedig a puszilgatás bőven elég. Főleg ha csak két hónapja vagytok együtt.
2009. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A sietség erre nem kifogás...

Szex vagy petting amúgy.

2009. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Isten éltessen sokáig :D
2009. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

jó tudom gáz a "w"...énis használtam de tényleg gáz:S

Am szerintem ne nagyon szexeljetek még csak ha tényleg biztosak vagytok benne?!Mert ha nem akkor nem fogod annyira élvezni, és ez neki se és Neked sem lesz jó:SSzerintem próbálkozzatok a pettingel(csatlakozok az előttem szólóval).

Amúgy nem kell neki beszólni mert rosszul írt,és ha a barátját nem zavarná h helyesen vagy rosszul írt szerintem ti se szóljatok be!!!:S

2009. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát :) sex vagy petting szerintem lehet de ez attól is függ h hány évesek vagytok! Én pl :) 15 től már csináltam/csinálom de ez ember függő is szerintem^^ átlagban 2 hét után már el jutunk addig h petting ha nem tovább...! Ha elég idősnek érzed magad szerintem lehet róla szó ! De gumit használjatok mert azért még nem kellene teherbe esni mert elronthatod az egész életed...:S
2009. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)
2009. febr. 18. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

a te születésnapodon miért te akarnád őt kényeztetni, te akarnál neki örömet szerezni?! Nem fordítva kéne, h legyen?

A páromnak hónap elején volt a születésnapja, és olyan meglepetést szerveztem neki, h visított az örömtől. :) (Szó szerint :D)

Elvittem egy hangulatos teázóba, ahol nem volt rajtunk kívül senki, csak a dolgozók. Hétköznap délben? :D ki menne ilyenkor ilyen helyekre?

ÉS amúgy a helyzet adja magát szerintem!

2009. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!