Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy igen furcsa kérdés: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igen furcsa kérdés: Mit csináljak a randin? LENT BŐVEBBEN?

Figyelt kérdés
15/F van egy velem egyidős lány aki igen bejön nekem és összeszeretnék vele jönni vele és most fogok talizni vele másodszor és hát az előző talikor nemvolt sok minden és nem tom mivel tudnám elbűvölni pl: kezdjek viccelődni vagy csak beszélgessek vagy sétálgassunk vagy mi? válaszokat köszönöm?
2011. márc. 15. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mesélj neki nyíltan az érzéseidről... De úgy hogy a szemébe mondod nyíltan és egyenesen. :) Az őszinteség nagy dolog és az még nagyobb ha valaki nem csak msn-en írogatja. :)
2011. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát azért nem akarom olyan korán hisz eddig 1 szer taliztam vele és megszeretnék még jobban ismerkedni vele de azért szeretném levenni a lábáról remélem értitek :D
2011. márc. 15. 09:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg egyvalamit kifelejtettem ma amikor talizok vele elkérjem a telószámát? és ha igen akkor csak natúr mondjam a szemébe hogy mi a telószámod?
2011. márc. 15. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
persze, sztem simán kérdezd meg, hogy mi a telószáma ;)
2011. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legjobb az őszinteség, szerintem ez a mai világban sokat jelent. Remélhetőleg a csajnak is be fog jönni. Nem kell bevallani mindent, nyíltan, de amit elmondasz, az legyen egyenes, és őszinte. Ha el akarod kérni a számát, akkor mondd azt, hogy ha nem gond, szeretnéd elkérni a telószámát. Biztos nem fogja azt mondani, hogy de, gond. Engem legalábbis az őszinteséggel lehet levenni a lábamról. Nem tudom, esetleg, ha viszel neki valami kis csokit :D
2011. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
ne hallgass rájuk az őszinteség nem jön be a csajoknak... a lehető leghosszabb ideig titkold el mit érzel az lenne a legjobb ha el se mondanád egy csaj ha szimpatikusnak talál addig fog érdekesnek találni amíg van valami titok amit még ő nem tudott meg ha mindent elmondasz akkor hamar rád un 27F :D
2012. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Itt nezelodok aztan majdnem valaszoltam is csak aztan lattam neg h 4 eve irtad ki a kerdest xdd amugy lett valami belole? Osszejottetek?
2016. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kitudja mitörtént itt
2019. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jkg341 válasza:
Vki itt van még😂😂😂😂
2021. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én itt vagyok 😂
2022. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!