Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt- már valakinek szerencséj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt- már valakinek szerencséje Kínai, Japán, Thai, vagy indonéz lányokkal találkozni és beszélni? Ha igen, mi a véleménye róluk, milyenek ők? Kedvesek aranyosak? Miben különböznek a magyar lányoktól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimesz a piacra oszt meglatod. Kedvesek es hagyomany tissteloek akiket en iismerek. Semmiben sem kulonboznek amennyiben itt szuletett az adott ember bar maximum a kultura miatt lehetnek kulonbsegek. Sexualitban viszont kegyetlen nagy elteres van!
2011. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leírnád ezt légyszi hogy milyenek, mik ezek az eltérések??
2011. márc. 16. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
vietnámi is megfelel?
2011. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen
2011. márc. 16. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van thai, mongol, kínai ismerösöm és mind nagyon rendesek, intelligensek. Különösebb különbséget a külsön kívül nem fedeztem fel eddig.
2011. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Iskolabálon lassúztam egy kínai cserediák lánnyal. Közelről nem jött be annyira. Akkor már inkább a cigány csajok.

Beszélgetni is próbáltam vele, de nagy volt a zaj és nem értette mint mondok.

2011. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy vietnami csajom :D Jó fejek elsőre kicsit olyan furák mert olyannak tűnnek mint aki mindig meg akar felelni vminek... de am tök rendes volt meg jó fej :D Ő csendesebb típus volt de okos de nemtom ez mindre jellemző-e :P

Szexben viszont nagyon ott vannak de csak akk ha tényleg bevállalós vagy :D

17/F

2011. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!