Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem msnre a srácot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem msnre a srácot. Soha nem beszéltünk még, nem is találkoztunk. De nagyon bejön! Hogy kezdjem a beszélgetést? :S:S

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy hogy szia! találkozunk élőbe? mert a digitális térben a beszélgetés egy igazihoz nem is hasonlítható.
2011. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Téged is a külső fogott meg úgy látomXD
2011. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a külső is szebb élőben. vagy rondább. de legalább kiderül
2011. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
300km van köztünk kb :D kicsit nehéz lenne élőben..azért szeretném előbb msnen megismerni, h van e értelme találkozni
2011. márc. 19. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ez így már másabb, de mégis "nagyon bejön", tehát még mindig csak kép alapjánXD. Kezd úgy, hogy elmondod mit szeretnél és utána jön a többi:P
2011. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de az nem gáz? mert am már bejelöltem fb-on visszajelölt..megbökött :$ :D

Szerinted akkor mondjam el neki h jo lenne megismerni meg ilyenek? te mit irnál neki???

2011. márc. 19. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gond találkozgatni vele akkor nem gáz. Szerintem nem külső alapján kell keresni, de ez is csak az én véleményem. Ha neked ez jöbn be akkor tedd azt. Mond el neki, hogy mit szeretnél és akkor megtudod te is, hogy van e értelme. De azért ne szólgáltasd ki magad (beléd zúgtam, stb.)
2011. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!